مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آخرین قیمت شیاف ماریانا گیاهی در داروخانه ها

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه تشخیص اصل بودن شیاف ماریانا گیاهیکاربرد های مهم شیاف ماریانا مرغوبشیاف ماریانا گیاهی برای تنگ کردن واژنزمان تأثیر گذاری شیاف واژینال ماریانا

شیاف ماریانا گیاهی، از گیاهی بوجود می آید که سبزرنگ و تقریبا شبیه گیاه شاهدانه است و پودر که از این گیاه بدست می آید سبز رنگ متمایل به قهوه ای است

گیاه ماریانا یکی از گیاهان دارویی باسابقه بسیار بالا و قدیمی می باشد این گیاه خواص بسیار زیادی دارد که سازندگان دارو آنها را هم تایید می کنند که در ادامه مطلب به فواید این گیاه اشاره خواهیم کرد

در کتاب های دانشمندان طب سنتی ازجمله قانون،ابن سینا، حکیم جرجانی و….خواص بسیار زیادی در مورد این گیاه بیان شده است.

همچنین این گیاه در قبایل سرخپوستان آمریکایی و سیاه پوستان آفریقایی از قرن ها پیش برای تنگ کردن واژن از آن استفاده می کردند.

قیمت شیاف ماریانا بسیار متفاوت است و به عواملی چون نوع شرکت،تعداد هر عدد در این بسته و نوع مرکزی که از آن خریداری می کنیم بستگی دارد تقریبا از قیمت ده هزار تومان به بالا در بازار یافت می شود.

آخرین قیمت شیاف ماریانا گیاهی در داروخانه ها

نحوه تشخیص اصل بودن شیاف ماریانا گیاهی

گیاه ماریانا با تاثیرات فوق العاده که دارد توسط برخی از سودجو و کلاهبردار تقلبی این گیاه را وارد بازار خواهند کرد که هیچ تاثیری برای فرد ندارد و ممکن است خطراتی در پی هم داشته باشد.

با دقت به این موارد می توانیم اصل و تقلبی بودن شیاف واژینال ماریانا را تشخیص دهیم .متاسفانه بعضی از افراد این شیاف رااز مراکز غیر معتبر خریداری می کنند که متاسفانه برچسب اصالت سازمان دارو را هم دارند ودر ظاهر اصل هستند ولی متاسفانه  شیاف تقلبی به شما تحویل داده می شود.

ازبسته های بی نام و نشان که در بازار به فروش می رسند استفاده نکنید چون هیچ فایده ای ندارد وفقط هزینه ما ازبین می رود وما ازنتیجه اصلی شیاف ماریانا مایوس می شویم روی بسته بندی حتما باید لوگوی سازمان غذا و دارو باشد .محصول دارای نشان استاندارد باشد.

در بارکدهای برچسب اصالت شماره های وجود دارد که باید باشماره های موجود در روی دارو یکسان باشد و تفاوت نداشته باشد

برچسب های تقلبی تاریخ انقضا ندارند در صورتی که برچسب اصالت اصل تاریخ انقضا دارند و همان تاریخ روی دارو هم هست.

روش مصرف قرص ماریانا

کاربرد های مهم شیاف ماریانا مرغوب

شیاف ماریانا مرغوب فوایدی زیادی دارد و ما در اینجا در مورد آنها صحبت می کنیم کاربردهای شیاف ماریانا واژن عبارتند از:

تنگ کردن واژن:شاید با اطمینان کامل بتوان گفت ویژگی برتر این شیاف تنگ کردن واژن است چون یک زن بر اثر عوامل چون زایمان طبیعی و روابط زناشویی مکرر باعث گشادی واژن می شود و این شیاف تنگ کنندگی فوق العاده دارد.

رفع خارش واژن،:خارش واژن علت های مختلفی دارد اما عفونت واژن مهم ترین علت است واژن محیطی مرطوب است که عوامل بیماری زا به راحتی تکثیر پیدا می کنند شیاف ماریانا واژن را از عفونت رها می کند ودراین  صورت خارش هم ازبین میرود ماریانا یک نوع ضدالتهاب هم محسوب می شود و رشد قارچ ها را کنترل میکند و خاصیت ضد باکتریای قوی محسوب می شود همه این فواید در رفع خارش واژن مربوط می شوند.

رفع بوی بد واژن:بوی بد واژن به عفونت های زنانه و ترشحات زیاد واژن بستگی دارد بوی بد واژن بسیار آزار دهنده است اگر لباس زیر ما مناسب نباشد ممکن است باعث بوی بد واژن شود پس استفاده از لباس زیر مناسب و خشک نگه داشتن بدن در رفع بو بد واژن به ما کمک میکند اما در بعضی افراد شدت بو بیشتر است که درمان آن با استفاده از شیاف ماریانا است که عفونت را از بین می برد و در نتیجه باعث کاهش بوی بد واژن می شود.

افزایش لذت جنسی:در رابطه زناشویی مهمترین علت برای داشتن یک رابطه مفید تنگ بودن واژن است در صورت شل بودن و افتادگی عضلات دهانه رحم آلت مرد رابطه خوبی برقرار نمیکند پس بااستفاده از شیاف ماریانا واژن تنگ شده و لذت جنسی چندبرابر می شود

تنظیم ترشحات بدن:بعضی از خانمها میزان ترشحات واژن زیادی دارند که باعث بوی بد می شود هرگونه تغییر در حجم، رنگ، بو در ترشحات زنانه علت خوبی نیست اگر به فکر سلامتی خود هستید با استفاده از شیاف ماریانا می توانیم آن را کنترل و تنظیم کنیم.

افزایش شدت سفتی عضلات واژن:شل بودن عضلات واژن علاوه بر ظاهر نازیبا هم حس خوبی ندارد ازطریق عمل جراحی میتوانیم آن را درست کنیم اما با استفاده از شیاف ماریانا می توانیم آن را درمان کنیم وزیر تیغ جراحی نرویم .

درمان عفونت واژن:بعد از تنگ کردن واژن می توانیم درمان عفونت واژن را یکی از ویژگی های اساسی ماریانا بدانیم درمان عفونت واژن باعث حفظ سلامتی دستگاه تناسلی است.

شیاف ماریانا گیاهی برای تنگ کردن واژن

 

شیاف ماریانا گیاهی برای تنگ کردن واژن است که تاثیر گذاری بی نظیری دارد واژن یک اندام بسیارمهم ضروری در زنان است شل شدن واژن تقریبا در تمام زنان ایجاد می شود بعداز روابط زناشویی و زایمان طبیعی دستگاه تناسلی دچار اختلال می شود اما کمتر کسی دنبال درمان می رود ممکن است بعضی از خانم ها از رفتن به دکتر و صحبت کردن دراین مورد خجالت بکشند اما اگر درمان نشود در آینده دچار مشکلات روحی و بیماری های مزمن دیگر می شود اما شما به راحتی با شیاف ماریانا می توانید این بیماری را درمان کنید.

شیاف گیاهی ماریانا از ترکیبات تشکیل دهنده بسیار قوی و موثر بوجود آمده است آهن موجود دراین گیاه تقریبا ۲۵برابر موجود در گیاه اسفناج است کلسیم موجود در این گیاه تقریبا ۱۷برابر موجود در شیر است و ویتامین آ موجود دراین گیاه تقریبا ۱۰برابر موجود در هویچ است و پتاسیم موجود دراین گیاه تقریبا ۵برابر موجود در موزاست و پروتئین موجود دراین گیاه تقریبا ۵برابر موجود در تخم مرغ است

زمان تأثیر گذاری شیاف واژینال ماریانا

استفاده از شیاف ماریانا بسیار راحت و آسان است هر موقع نیاز به انقباض و تنگ شدن داشتیم ۲ساعت قبل از رابطه داخل واژن شیاف را فرو می برید تقریبا ۳۰ دقیقه زمان میبرد تا اثر کند و اثر گذاری بی نظیری دارد و فرد متوجه اثر گذاری می شود در هفته اول ۳عدد مصرف کنید یعنی دو روز یک عدد بعد از یک هفته، هفته یک تا دو عدد استفاده کنید بعداز گذشت هفته دوم ،ماه یک عدد کافی است .بعداز گذشت سه ماه سالی یک بار کافی است.

میزان مصرف شیاف ماریانا در افراد متفاوت است  برای لذت بردن از رابطه جنسی یک روز قبل هم می توانید از شیاف استفاده کنید بعد از استفاده شیاف تانیم ساعت به حالت خوابیده بمانید وتا یک ساعت کار سنگین و حرکت ورزشی انجام ندهید

رضا اسلامی نیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید