مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آشنایی با خواص پودر دارویی nbs دکتر خلخالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

پودر دارویی nbs چیست؟
پودر دارویی nbs

یکی از فرآورده های پرکاربرد گیاهی این روز های جهان پودر دارویی  nbs است، این پودر شامل ترکیبات تقویتی و مغذی فراوان است که به بهبود و درمان بسیاری از بیماری ها کمک می کند، هم یک مکمل دارویی است و هم نوعی غذا است که در این مقاله به بررسی خواص و ترکیبات آن می پردازیم.

دکتر عارف خلخالی ابداع کننده این پودر توانسته است پودری کاملا گیاهی با درصد های مشخص را با غلظت فراوان ابداع کند تا بر روی بسیاری از بیماری ها تاثیرگذار باشد.

پودر دارویی nbs چیست؟

پودر دارویی nbs را هم می توان دارو و هم می توان نوعی مکمل غذایی دانست که تامین کننده کم و کاستی های بدن و درمانگر بسیای از بیماری ها می باشد و در ضمن دارای عوارض نمی باشد و فقط برخی بیماران باید با احتیاط لازم از آن استفاده کنند.

این مکمل دارویی و غذایی می تواند سیستم ایمنی بدن را تقویت کند، آنزیم ها و هورمون های بدن را تنظیم کند و به بدن و نوع کارکرد آن سر و سامان بدهد.

در ترکیبات پودر nbs هیچ اثری از مواد شیمیایی نمی باشد و غلظت پودر هم به خوبی می تواند با بیماری ها و انواع سم های موجود در بدن مبارزه کند و به رفع آنها کمک کند.

پودر دارویی  nbsدارای ترکیبات فراوانی از انواع آنتی اکسیدان ها، مواد معدنی مانند پتاسیم، آهن، روی، منیزیم، منگنز، ریز مغذی ها و ویتامین های گروه های مختلف و … می باشد.

پودر nbs درمانگر و بهبود دهنده بسیاری از بیماری ها از قبیل بیماری های کلیوی، فشار خون، دیابت، پوست، مو، قلب، لاغری و یا چاقی، آرتروز، رماتیسم و … است.

افراد مختلف با استفاده از پودر دارویی  nbsبه خوبی می توانند در زمان های نه چندان طولانی تاثیرات آن را در بدن خود مشاهده کنند.

رضا اسلامی نیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.