مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارزان ترین قیمت فروش قرص شیاف ماریانا

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد های برتر قرص شیاف ماریاناچگونه قرص شیاف ماریانا واژن را مصرف کنیم؟رنگ و کیفیت قرص شیاف ماریانا باکیفیتقرص و شیاف ماریانا 100% گیاهی

قرص شیاف ماریانا‌ در قیمت های متفاوتی به فروش می رسد. امروزه قرص ماریانا باکیفیت، فروش بسیار زیادی در کشورمان پیدا کرده است و اکثر خانم ها برای رفع مشکلات زنانه خود اقدام به خرید این قرص ها و شیاف ها می کنند.

ارزان ترین قیمت فروش قرص شیاف ماریانا

کاربرد های برتر قرص شیاف ماریانا

کاربرد های برتر قرص شیاف ماریاناشیاف ماریانا گیاهی و شیاف ماریانا واژن کاربرد های بسیار زیادی برای بانوان کشورمان دارد.

قرص شیاف واژینال” چیست؟

قرص ها و شیاف های واژینال داروهایی به شکل بیضی کوچک هستند که داخل واژن وارد می شوند.  قرار گرفتن در داخل ماده فعال به دلیل دمای بدن به آرامی آزاد می شود.

 برای چیست؟

 واژن ناحیه ای از بدن است که بیشتر در معرض عفونت هایی مانند واژینوز باکتریایی یا عفونت مخمر است.  بسیاری از خانم ها استفاده از این تخمک های واژن را برای درمان مستقیم عفونت بجای مصرف داروهای خوراکی بسیار مفید می دانند که علاوه بر اینکه برای این نوع مشکلات کمتر موثر است ، ممکن است عوارض جانبی بیشتری نیز داشته باشد.

 این نوع شیاف ها این مزیت را دارند که مستقیماً در جایی که مشکل وجود دارد – در واژن – عمل می کنند و لازم نیست قبل از اقدام به مشکل دستگاه مورد نظر ، دستگاه گوارش یا جریان خون را طی کنند.  بنابراین ، دارو اثربخشی خود را از دست نمی دهد زیرا مستقیماً بر روی این مسئله عمل خواهد کرد.

 

چگونه قرص شیاف ماریانا واژن را مصرف کنیم؟

شیاف ماریانا به عنوان یك كرم و شیاف برای وارد شدن به مهبل (واژن) به وجود می آید. معمولاً روزانه 3 تا 7 روز در زمان خواب استفاده می شود. دستورالعمل های موجود در برچسب دارو را با دقت دنبال کنید و از پزشک یا داروساز خود در مورد هر چیزی که نمی فهمید سؤال کنید. دقیقاً مطابق دستورالعمل از دارو استفاده کنید بیشتر یا بیشتر از دوز تجویز شده یا بیشتر از آنچه پزشک تجویز کرده است استفاده نکنید.

برای استفاده از کرم واژینال یا شیاف ، دستورالعمل های ارائه شده با دارو را بخوانید و این مراحل را دنبال کنید:

برای استفاده از کرم ، اپلیکاتور مخصوصی را که همراه با کرم وجود دارد ، تا سطح مشخص شده پر کنید. برای استفاده از شیاف ، آن را باز کنید ، آن را در آب گرم خیس کنید و مطابق دستورالعمل آن را در اپلیکاتور قرار دهید.

با زانوها به بالا و جدا از پشت خود دراز بکشید.

اپلیکاتور را داخل واژن قرار دهید (مگر اینکه باردار باشید) و سپس پیوند را فشار دهید تا دارو را آزاد کند. اگر باردار هستید ، به آرامی داخل متقاضی وارد کنید. اگر احساس مقاومت می کنید (فشار دادن به پیستون دشوار می شود) ، دیگر سعی نکنید آن را فشار دهید. با پزشک خود تماس بگیرید

برنامه را حذف کنید.

اپلیکاتور را باز کرده و بعد از هر بار استفاده از آن با آب صابون گرم تمیز کنید.

بلافاصله دست خود را بشویید تا از انتقال عفونت جلوگیری کنید.

رنگ و کیفیت قرص شیاف ماریانا باکیفیت

رنگ و کیفیت قرص شیاف ماریانا باکیفیتشیاف های واژینال یکی از درمان های بسیار پرکاربرد برای عفونت های خاص است که بر این قسمت از بدن تأثیر می گذارد ، مانند مخمر واژن.  ما همه چیز راجع به آنها می گوییم.

 اگر قصد دارید برای اولین بار از شیاف های واژن استفاده کنید زیرا به عفونت مبتلا هستید ، احتمالاً شک دارید.  در زیر برخی از متداول ترین سؤالات ایجاد شده در مورد این درمان را حل می کنیم.  با این حال ، توصیه ما این است که اگر هنوز شک و تردید دارید ، برگه بسته شیاف های واژن را که قصد استفاده از آن را دارید بخوانید و با پزشک خود مشورت کنید.

 

 شیاف های واژن چیست

 همانطور که در Sanitas توضیح می دهند ، تخمک واژن یک داروی به شکل جامد است که برای درمان عفونت هایی مانند کاندیدیازیس به داخل واژن وارد می شود.  شکل گلوله ای دارد و می توان آن را با انگشتان خود یا با یک اپلیکاتور که محصول با آن می آید ، قرار داد.  ماده فعال داخل آن برای درمان بیماری یا صدمه موجود در داخل واژن رها می شود.

 عملکرد شیاف های واژن چیست؟

 همانطور که قبلاً مشخص شد ، تخمک های واژن در داخل مهبل تجویز می شوند.  اینها پس از معرفی مستقیماً در منطقه آسیب دیده عمل می کنند.  بعد از گذاشتن تخم مرغ چه اتفاقی می افتد؟  ماده فعال داخل آن در داخل مهبل آزاد می شود تا کار خود را انجام دهد.  این امکان وجود دارد که قسمت کوچکی از درمان از طریق مجرای واژن خارج شود ، زیرا پایه آن از روغن نباتی است ، بنابراین توصیه شده ترین کار استفاده از یک کمپرس یا آستر شلوار برای جلوگیری از لکه ها است.

 یکی از مزایای این روش درمانی این است که با عمل مستقیم بر روی مشکل و نیازی به عبور از دستگاه گوارش یا جریان خون ، اثر بخشی آن در برابر عفونت بیشتر است.

 

 چگونه می توان تخمک های واژینال خود را قرار داد

 قبل از شروع کار ، دستان خود را بشویید.

 تخم مرغ را از بسته بندی خارج کنید.

 اگر درمانی که استفاده می کنید شامل یک اعمال کننده می شود ، تخم مرغ را در سوراخ انتهایی این قرار دهید.

 با پاهایتان جدا از هم بنشینید و انعطاف پذیر باشید.

 تا حد امکان تخم مرغ را با دقت با کاربرد یا انگشتان خود قرار دهید.

 اگر از اپلیکاتور استفاده می کنید ، فشار دهید تا تخم مرغ در مهبل آزاد شود و اپلیکاتور را خارج کنید.

 دستان خود را دوباره بشویید

 سایر نکات مفید در مورد تخمک های واژن

 زنان باردار نباید تخمک ها را با اپلیکاتور ، بلکه با انگشتان داخل واژن قرار دهند.

 مهم است که درمانی که پزشک متخصص زنان و زایمان توصیه می شود را کامل کنید ، موثر باشد.

 اگر در دوران قاعدگی باید تخم مرغ خود را بریزید ، نمی توانید از تامپون استفاده کنید.

شیاف های واژینال می توانند بر ساختار کاندوم تأثیر بگذارند و بنابراین ، اثر بخشی آن را کاهش می دهند.  جزوه را بخوانید تا ببینید آیا این مورد است.

 در صورت استفاده از دوز بالاتر از مقدار مشخص شده ، توصیه می شود به پزشک اطلاع دهید.

 آنها هرگز نباید پس از تاریخ انقضا اعلام شده در بسته بندی ، مورد استفاده قرار گیرند.

 آنها باید در جای خشک و خنک نگهداری شوند.

 مانند همه داروها ، شیاف واژن باید دور از دسترس کودکان نگه داشته شوند.

 آیا می خواهید از تجربه سایر زنان با شیاف های واژینال آگاهی داشته باشید یا خود را به اشتراک بگذارید؟  شما می توانید از طریق این گفتگو در انجمن زنان انجام دهید.

قرص و شیاف ماریانا 100% گیاهی

دوز باید هنگام خوابیدن در خواب باشد. اگر بعد از استفاده دوباره از بین نرفتید به جز شستن دستان ، دارو بهتر است. ممکن است بخواهید از یک لنت بهداشتی برای محافظت از لباس خود در برابر لکه ها استفاده کنید. از تامپون ها استفاده نکنید زیرا آنها دارو را جذب می کنند. مگر اینکه توسط پزشک شما راهنمایی شود ، دوس نکشید.

استفاده از شیاف ماریانا را حتی اگر احساس خوبی دارید ادامه دهید. بدون صحبت کردن با پزشک ، استفاده از دارو را متوقف نکنید. استفاده از آن را حتی اگر دوره قاعدگی دارید ادامه دهید.

رضا اسلامی نیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید