مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اطلاعاتی در مورد قیمت کرم جوانساز دست لارا

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت کرم جوانساز دست لاراکرم جوانسازیدست لارا چه ویژگی هایی دارد؟

پوست دست مدام در معرض مواد شیمیایی و هوای آلوده قرار می گیرد که باعث مشکلات پوستی می شود برای اطلاع از قیمت کرم جوانساز دست لارا به فروشگاه های معتبر لارا مراجعه کرده و مشکل را رفع کنید.

جوانسازیو داشتن پوست زیبا باعث می شود که همیشه شما جوانتر و زیباتربه نظر برسید. خانم ها وآقایان چه پیر چه جوان خواهان پوستی روشن و بدون چین و چروک هستند بالارفتن سن این شادابی را از پوست می گیرد و چین و چروک، خطوط ریز، افتادگی، لک و رنگ رفتگی در پوست نمایان می شود وجای خود را به پوستی خسته می دهد.

قیمت کرم جوانساز دست لارا

پوست دست همانند پوست صورت با افزایش سن و در طول زمان پیر و چروک می شود و نیازمند مراقبت های پوستی می باشد.راه حل مناسب جهت خرید و اطلاع از قیمت کرم جوانساز دست لارا این است که به داروخانه ها مراجعه کرده تا اطلاعات دقیق را در این راستا به وجود آوریم.

این کرم ها دارای روغن هاییهستند که باعث محافظت از پوست دست، آبرسانی، جلوگیری از چین و چروک و رفع لک ها می شوند. افراد دارای لک قهوه ای روی دست با هر محدودیت سنی می توانند از این کرم استفاده کنند.

کرم جوانسازیدست لارا چه ویژگی هایی دارد؟

برای زیبایی و جوانسازی پوست دست، کرم هاییاز جمله کرم جوانسازی دست لارا با ویژگی هایی از جمله کرم ضد آفتاب، کرم استروژن گیاهی، رتینوئیدها، ماتریکسیل، لوسیون ها، اسید میوه، کرم های ویتامینE و Cبه بازار عرضه شده اند.

کرم هایویتامین E و C:

کرم هایویتامینE و C دارای موادی هستند که باعث مراقبت پوست در مقابل رادیکال هایآزاد (موجب تخریب پوست می شوند) و مانع آسیب پوستی می شوند. ویتامین ها به صورت کپسول های خوراکی هم وجود دارند که باعث جوانسازی پوست و جلوگیری از پیری زودرس می شوند.

اسیدهای میوه:

قرارگیری مستقیم جلوی نور خورشید و لایه برداری پوست از طریق اسیدهای میوه کمک شایانی به جذب نور خورشید می کند درنتیجه پوست نور بیشتری جذب کرده و لایه سطحی برداشته و پوست بیشتر تحریک می شود. در بیشتر کرم ها از این مواد استفاده می کنند.

رتینوئیدها:

رتینوئیدها برای درمان و پیشگیری از بیماری های پوستی مانند آکنه، پیری و آفتاب سوختگی کاربرد دارند.

استروژن گیاهی:

کرم های دارای استروژن گیاهی جهت پیشگیری از پیری زودرس در زمان یائسگی زنان به کار می روند. افرادی که بدن آنها هورمون زنانه ترشح نمی کند از کرم هایی با قابلیت فیتواستروژن برای جوانسازی پوست استفاده کنند.

 

رضا اسلامی نیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.