مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خریدار قرص شیاف ماریانا گیاهی با مجوز استاندارد

آنچه در این مقاله می خوانید...

قرص شیاف ماریانا و تفاوت آن با پودر ماریانانتیجه قرص شیاف ماریانا گیاهی بعد از استفاده صحیحشیاف ماریانا اصل و تاثیرات شگفت انگیز آنزمان درست استفاده از قرص شیاف ماریانا بانوان

اگر شما قصد خرید قرص شیاف ماریانا را دارید حتما باید از اصل بودن آن اطمینان داشته باشید و قرص شیاف ماریانا گیاهی اصل قطعا دارای مجوز استاندارد است و ما به شما در این مطلب از خواص ان و نحوه ی استفاده صحبت خواهیم کرد پس چند دقیقه از وقت خود را به خواندن این مطلب اختصاص بدهید.

خریدار قرص شیاف ماریانا گیاهی با مجوز استاندارد

قرص شیاف ماریانا و تفاوت آن با پودر ماریانا

قرص شیاف ماریانا و تفاوت آن با پودر ماریاناگیاه ماریانا که به بیشتر به تنگ کننده واژن معروف است از هزاران سال پیش استفاده می شود و از قزن های پیش در سرخ پوستان امریکایی و قبایل افریقایی به عنوان تنگ کننده بسیار قوی واژن استفاده می شود.داروی ماریانا به صورت های مختلفی ارائه میشود که خواص زیادی دارد که به صورت قرص، شیاف، روغن ،پودر در دسترس هست،سه روش برای استفاده از پودر ماریانا وجود دارد:

روش اول:

برای بهره بردن بهتر از این گیاه 1 پیمانه از این گیاه را با 9 لیوان آب مخلوط کنید.مخلوطحاصل را به مدت 15 دقیقه کامل بجوشانید. پس از اینکه جوشانده حاصل سر شد ، 3 مرتبه
این جوشانده را از صافی ریز رد کنید. پس از اطمینان از اینکه ناخالصی در جوشانده وجود ندارداین جوشانده را در لگنی ریخته و به مدت 10 الی 15 دقیقه در آن بنشینید.

روش دوم:

روش دوم بدین شرح است که جوشانده تصفیه شده که در مرحله قبل بدست آمده است رادر داخل سرنگ بکشیم و سپس محتویات سرنگ را در داخل واژن کنیم.در این متد باید حتما از تجهیزات تمیز و بهداشتی استفاده کنید .یادتان باشد کوچک ترین آلودگی منتقل شده به واژن میتواند تاثیر شدیدی داشته باشد .

روش سوم :

مقدار کمی از پودر گیاه ماريانا را آب ولرم مخلوط کنید. زمانی که این مخلوط به شکل خمیردر می آید. به شکل شیاف شب ها در مهبل بگذارید.خواص ماریانا به صورت آنی است. یعنی زمانی که از لگن بلند میشوید ، واژن شما تنگتر از قبل است. لازم به ذکر است که این واژن شما برای مدت طولانی به همین شکل باقی خواهد ماند. البته بهتر است که بعد از دو هفته دوباره روش خود را با نصف مواد استفاده کنید. و 2 هفته بعد دوباره با 1/4 مواد اولیه تا اینکه بعد 2 ماه دیگر استفاده نکنید.با استفاده از این دستورالعمل تا 1 سال از تنگی واژن لذت ببرید.و هر سال به همین صورت استفاده کنید تا تاثیرات آن دائمی شده و پس از آن دیگر نیاز به استفاده قرص شیاف ماریانا نخواهید داشت.
تفاوت قرص و پودر ماریانا در نحوه ی استفاده آن است، و همچنین شیاف ماریانا نسبت به نوع پودر ان تاثیر سریع تری دارد.پودر ماریانا را به همان طور که در بالا گفته شد میتوانید استفاده کنید و قرص ماریانا را مستقیم و بدون انجام کار خاصی به صورت بسیار آسان و راحت داخل مهبل قرار داده و سریعا جذب میشود.و این به انتخاب مصرف کننده است که به چه صورتی گیاه ماریانا رو تهیه کند.

نتیجه قرص شیاف ماریانا گیاهی بعد از استفاده صحیح

قرص شیاف ماریانا تاثیرات فوق العاده ای دارد و هیچ ضرری برای کسی ندارد و تنها بازم است که طبق دستور هفته ای یک عدد استفاده شود و به سرعت تاثیر خود را می گذارد البته بازم به ذکر است که تاثیر شیاف ماریانا برای تنگ شدن واژن سریع است و برای موارد دیگر از جمله برطرف کردن عفونت و خارش و ایجاد تعادل در ترشحات نیازمند صبر و زمان است تا نتایج دلخواه را ایجاد کند و مانند هر داروی دیگر دوره درمان و استفاده دارد .

متاسفانه گیاه ماریانا با تاثیرات فوق العاده ای که دارد توسط برخی سودجویان تقلبی شده و هیچ تاثیری نخواهد داشت.به همین دلیل برای این که شیاف ماریانا اصل را تهیه کنید می توانید به مرکز ما مراجعه کرده و هر نوع از گیاه ماریانا که تمایل دارید رو تهیه کنید و در صورتی که می خواهید به صورت غیر حضوری از قیمت محصول اطلاع پیدا کنید می توان به سایت ما مراجعه فرمائید و با صورت اینترنتی سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرد و می توانید روی محصول لگوی استاندارد و نشان غذا رو دارو را مشاهده کنید و از اصل بودن محصول اطمینان حاصل کنید. 

شیاف ماریانا اصل و تاثیرات شگفت انگیز آن

شیاف ماریانا اصل و تاثیرات شگفت انگیز آن

از خواص شیاف گیاهی ماریانا میتوان به مواد  زیر اشاره کرد:

  1. تنگ کننده واژن
  2. افزایش میل جنسی 
  3. برطرف کردن عفونت 
  4. سفت کردن  ماهیچه واژن
  5. دفع بوی بد واژن
  6. تعادل در ترشحات واژن
  7. رفع خارش

این قرص کاملا گیاهی است و یکی از راه های طبیعی برای درمان شل بودن واژن بانوان استفاده می شود  و بانوان با استفاده از شیاف تنگ کننده ماریانا که ابوعلی سینا نیز بسیار توصیه نموده است می توان از تنگی واژن خود و بوی خوش ان لذت ببرند.شیاف تنگ کننده واژن ماریانا کع از گیاه مرغوب ماریانا ساخته میشود یک درمان عالی و بسیار بسیار سریع برای شل بودن واژن است.
 کافی است یک عدد از  شیاف ماریانا را استفاده کنید تا سریعا به معجزه درمانی طبیعت پی ببرید. تنها چند دقیقه طول میکشد تا ماریانا جذب بدن شود و واژن بانوان را به سرعت تنگ و لذت بخش کند. محبوبیت گیاه ماریانا یه این دلیل است که باعث تنگی واژن می‌شود. و از گیاه ماریانا در کتاب‌های طب سنتی بسیاری از جمله قانون،ابن سینا ، حکیم جرجانی و … نام برده شده است.اکثر داروها عوارض دارند ولی تا کنون عوارضی برای گیاه ماریانا ثبت نشده است و کاملا بی خطر است و مورد تائید پزشکان است.

زمان درست استفاده از قرص شیاف ماریانا بانوان

گیاه ماریانا یک ماده طبیعی معجزه گر برای بانوان است و خواص بسیار زیادی دارد .ماریانا در مدتی کوتاه رشد باکتری ها در محیط واژن را کاهش میدهد .در محیط مساعد تناسلی بانوان ایجاد این تعادل دشوار به نظر میرسد .ولی تنها با مصرف یک ماهه پودر گیاه ماریانا میتوانید التهابات این ناحیه را رفع کنید.این روش طبیعی از زمان قدیم در طب سنتی برای رفع خارش واژن به کار رفته است.خارش این ناحیه در فصول گرم سال به دلیل تعریق بیشتر آزاردهنده تر است بنابراین مصرف ماریانا را در این فصل بیشتر توصیه میکنیم .اینبا استفاده از این دارو برای 6 ماه تا یک سال شما را از مصرف مجدد بی نیاز میکند .دوره مصرف ماریانا حدود 1 ماه است و به صورت هفته ای مصرف میشود .و هر زمان که نیاز به تنگی واژن داشتید حدود ۳۰ الی ۴۵ دقیقه قبل یک عدد قرص ماریانا بانوان را در داخل مهبل قرار دهید و با انگشت ۳ تا ۵ سانتی متر به داخل واژن فرو ‌کنید و سپس بسیار سریع تاثیر آن را خواهید دید.

رضا اسلامی نیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید