مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده و جزئی قرص شیاف ماریانا مخصوص بانوان

آنچه در این مقاله می خوانید...

قرص شیاف ماریانا چه خواص و فوایدی دارد؟طریقه مصرف شیاف یا قرص ماریانا گیاهیویژگی های محصول شیاف ماریانا اصلروش نگهداری شیاف ماریانا

قرص شیاف ماریانا بانوان محصول دارویی جدیدی است که به واسطه تاثیرات بی نظیر خود بر روی سلامت جنسی بانوان، در مدت زمان کوتاه عرضه، به شهرت و محبوبیتی خیره کننده دست یافته است؛ واژن اندام مهم جنسی بانوان است که سلامت آن بر روی داشتن رابطه جنسی لذت بخش و همچنین سلامت جسمی و روحی تاثیر بسزایی دارد، از این رو توجه به این عضو مسئله ای حیاتی است.

خرید عمده و جزئی قرص شیاف ماریانا مخصوص بانوان

قرص شیاف ماریانا چه خواص و فوایدی دارد؟

قرص شیاف ماریانا چه خواص و فوایدی دارد؟ ماهیت ساختاری قرص ماریانا گیاهی است زیرا که این محصول از ترکیب برخی گیاهان دارویی نادر ساخته می شود؛ بسیاری از بانوان به واسطه شرم و حیا و همچنین خجالت از دیگر افراد و صد البته پزشکان، از مراجعه و یا گفتگو با آنها در رابطه با مشکلات خود خودداری می نمایند، به همین دلیل است که شیاف ماریانا را می توان درمانی آسان و رضایت بخش معرفی نمود.
برخی از خواص اعجاب انگیز قرص های ماریانا بدین شرح اند:

  • خاصیت تنگ کنندگی واژن: ماریانا با آزادسازی ترکیبات دارویی خود درون واژن، این عضو را وادار به انقباض می نماید؛ در نتیجۀ عمل مذکور اندام تناسلی تنگ و رابطه ای لذت بخش تر برای زوجین به ارمغان می آید.
  • ضد عفونی کنندگی واژن: شیاف مد نظر موجب ایجاد رطوبت در واژن (درمان خشکی)، رفع بوی نامطلوب حاصل از ترشحات عفونی، رفع عفونت های جنسی، ضدعفونی کنندگی رحم، درمان سوزش و تکرر ادرار، رفع خارش واژینال و تنظیم فرایندهای عادات ماهانه می گردد.
  • جلوگیری از خونریزی پس از ارتباط جنسی: بسیاری از بانوان در حین نزدیکی به دلیل عدم وجود رطوبت کافی دچار پارگی های مویرگی در ناحیه داخلی واژن می گردند، شیاف ماریانا با ایجاد محیط و شرایطی مطلوب از خونریزی های محتمل بعد از روابط جنسی ممانعت به عمل می آورد.
  • مراقبت های پس از زایمان: پس از وضع حمل، دستگاه تناسلی بانوان دچار تغییرات ظاهری و شیمیایی بسیاری می شود؛ شیاف ماریانا با متعادل ساختن ترشحات هورمونی بدن، به روند بهبود زخم ها و بازگشت واژن به حالت اولیه خود کمک شایانی می نماید.

طریقه مصرف شیاف یا قرص ماریانا گیاهی

به منظور بهره مندی از خواص بی شمار قرص ماریانا گیاهی تنها کافی است تا مصرف کنندگان 1 الی 2 ساعت پیش از مقاربت، یک عدد از شیاف های ماریانا با انگشتان خود به داخل قسمت واژینال هدایت نمایند؛ قرص پس از گذشت مدت زمان بسیار کوتاهی کاملا ناپدید شده و تاثیرات بی بدیل خود را به طور آنی نمایان می سازد.
در هفته اول مصرف توصیه می گردد تا افراد هر دو روز یکبار از محصولات استفاده نمایند، پس از گذشت یک هفته بانوان می توانند مصرف خود را به دوبار در هفته کاهش دهند و پس از طی سه هفته از فرایند درمان توصیه می گردد تا هر دو هفته یکبار نسبت به مصرف شیاف اقدام نمایند؛ پیروی از این الگوریتم مصرف در دراز مدت تاثیرات و خواص قرص های ماریانا را به طور مستمر در واژن حفظ نموده و تنگی و سلامت اندام جنسی را برای خانمها به ارمغان می آورد.

استفاده از شیاف های ماریانا به روش ذیل (دو هفته یکبار) به مدت سه ماه در سال کفایت می کند؛ البته شایان ذکر است که مصرف کنندگان مستلزم اند تا هر سال به مدت سه ماه با روش فوق از کالاهای بی نظیر مذکور بهره مند گردند تا به طور دائم خواص آن را در بدن خود حفظ و احساس نمایند.

ویژگی های محصول شیاف ماریانا اصل

ویژگی های محصول شیاف ماریانا اصل شیاف ماریانا اصل محصولی کاملا گیاهی است و به رنگ های سبز و قهوه ای ساخته می شود؛ از دیگر ویژگی های ظاهری این دسته از قرص های با ارزش می توان به ترکیب و ساختاری دانه دانه، اندازه ای متوسط (به اندازه بند انگشت) و بدنه سفت و محکم آن اشاره نمود.

همان طور که پیش تر ذکر شد پس از استفاده از شیاف ماریانا این محصول در داخل واژن بر اثر قرار گیری در شرایط لازمه از قبیل تحت فشار، حرارت و برخورد با مایعات ترشحی، حل شده و با محتویات واژینال ترکیب می گردد، از این رو می توان این کالا را آسان ترین و ایده آل ترین روش در جهت دستیابی به رابطه ای لذت بخش و سلامت جنسی قلمداد نمود.

خیل عظیمی از زوجین در اثر بروز بیماری ها و عارضه های جنسی مقاربتی، به منظور تحقق سلامت دوباره و تحکیم روابط خود به انجام عمل های جراحی روی می آورند، به طبع روش جراحی علاوه بر سختی های خود، هزینه های بالایی را نیز در پی خواهد داشت؛ بهره مندی از شیاف های گیاهی ماریانا روشی کاملا، علمی، اثر بخش، تضمینی و اثبات شده است که هزینه های بسیار کمتری را نیز در پی دارد، از این رو عموم افراد قادر اند نسبت به تهیه این محصول دارویی اقدام نموده و بر مشکلات زناشویی خود پایان بخشند.

روش نگهداری شیاف ماریانا

روش نگهداری شیاف ماریانا بسیار ساده و بی دردسر است، چرا که تنها کافی است دانه های آن را از معرض تابش نور خورشید، رطوبت و همچنین انجماد به دور نگه داریم تا قوام و خواص کالا برای زمان طولانی در آن باقی مانند؛ شیاف ماریانا ماندگاری بالایی دارد، در نتیجه افراد قادر اند آن را به مدت دلخواه نگه داری نموده و در صورت لزوم و تمایل از آن استفاده نمایند.

اطبای بزرگ طب سنتی ایرانی و اسلامی در کتب مختلف خود اشاره های بسیاری به گیاهی فوق العاده ارزشمند نموده اند که می تواند مشکلات جنسی بانوان را رفع نموده و موجب تنگ شدن واژن گردد؛ با اینکه پزشکان سنتی ایران زمین اسمی از گیاه مد نظر نبرده بودند دانشمندان و پزشکان توانستند با دستیابی به ترکیبات و همچنین مواد اولیه لازم، نمونه های با کیفیت داروهای دلخواه را تولید نموده و به مصرف کنندگان عرضه نمایند.

خرید عمده و جزئی قرص شیاف ماریانا مخصوص بانوان برای تمامی متقاضیان خرید امری مقدور است؛ مشتریان قادر اند در کنار بهره مندی از خدمات مشاوره ای پیش و پس از خرید، از نحوه توزیع عمده نیز استفاده نموده و با صرف مبالغی ایده آل تعداد زیادی از داروهای ماریانا را در قالب بسته بندی هایی با تعدادهای متغیر خریداری نمایند.
فروش قرص شیاف ماریانا بانوان امری بی واسطه است که در پی برقراری رابطه میان دو طرف داد و ستد (تولید کنندگان و مصرف کنندگان) صورت می پذیرد تا امکان خریدی ارزان، آسان، سریع و اطمینان بخش برای عموم نیازمندان به داروهای تاثیر گذار و ارزشمند گیاهی فراهم آورده شود.

رضا اسلامی نیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید