مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دکتر خلخالی و پودر nbs معجزه قرن ۲۱

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاثیر پودر nbs بر روی استرس
موارد مصرف سوپرفود

عارف خلخالی پودر nbs را پس از سالها تحقیق و بررسی کشف کرد. این محلول مغذی که یک مکمل غذایی است، برای درمان انواع بیماری­ها موثر واقع می­شود.

غلظت این محلول در تمام ذراتش بسیار بالا است. مهم­ترین مسئولیتی که این پودر بر عهده دارد، دفع سموم بدن از طریق ادرار است.

دکتر خلخالی و پودر nbs معجزه قرن ۲۱ است. عارف خلخالی دانشمند طب سنتی ایرانی توانست داروی nbs را کشف کند.

این دارو با درمان قطعی انواع بیماری ها باعث شگفتی شده است سوپر فود در واقع از ریز ذرات های غلات تهیه شده است. دکتر خلخالی با سالها تجربه توانست ترکیبی عجیب را تهیه کند که انواع بیماری ها را درمان کند. غلظت مواد تشکیل دهنده این پودر بسیار بالا است و این غلظت بالا باعث تاثیرگذاری بیشتر دارو می­شود.

تاثیر پودر nbs بر روی استرس

جالب است بدانید که امروزه یعنی در عصر ماشینی بسیاری از مشکلات انسان ها از مشکلات عصبی ناشی می شود. یعنی حتی وخیم ترین بیماری ها مثل دیابت، آلزایمر، افسردگی، اضطراب و … در واقع از مشکلات عصبی ناشی می شوند.

تا به حال فکر کرده‌اید که چرا سن سکته های قلبی و مغزی تا این حد پایین آمده است؟ پاسخ یک کلمه است، “استرس”.

استرس سیستم بدن را مختل می­کند و تاثیرش را بر تمام اعضای بدن می‌گذارد. اگر شما بتوانید زندگی شادی را برای خودتان فراهم کنید، بر مشکلات عصبی، انواع استرس‌ها و اضطراب‌ها فائق بیایید، توانسته‌اید که تا حد زیادی به پیشگیری از بیماری­های خیلی جدی بپردازید.

در زمان های گذشته که بیشتر درمان ها از طریق درمان­های سنتی یا طب سنتی انجام می‌شده است، داروهای شیمیایی کمترین تاثیری داشتند. انسان که الان در حال حاضر در پیشرفته ترین سالهای عمرش به سر می برد تازه متوجه تمام مزایایی که داروهای گیاهی داشته است، شده است.

با استفاده از سوپرفود می‌توانید سطح ایمنی بدن را بالا ببرید، به مبارزه با بیماری­های عصبی بروید، از انواع سردردها جلوگیری کنید و در کل کمتر درگیر انواع بیماری ها بشوید.

یکی از نکات جالبی که در مورد پودر nbs وجود دارد، جلوگیری از پیری و علائم آن است. پیری معمولاً با علائمی مثل دردهای مفصلی، آلزایمر، سفیدی مو، پایین آمدن سطح ایمنی بدن و … دیده می­شود.

با استفاده از این محصول می توانید از این علائم نیز جلوگیری کنید.

رضا اسلامی نیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.