مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سوپرفود برای چه افرادی عوارض بیشتری دارد؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

عوارض سوپرفود و مزایای آن
مکمل غذایی سوپرفود

عوارض سوپرفودخودش را تنها در جسم افرادی که مشکلات جدی و بیماری خاصی دارند، نشان می دهد. اگر فردی هستید که دخانیات و الکل مصرف نمی­کنید و دچار بیماری­های خیلی جدی نیستید، سوپرفود برای شما عارضه­ای ندارد.

اما اگر شرایطی که گفته شد را دارید، پس از مصرف سوپرفودممکن است دچار حالت تهوع و سردرد شوید.

عوارض سوپرفود جدیت زیادی ندارد و شامل چند مورد محدود است که به علت عوامل بیرونی در بدن شخص مصرف کننده مشاهده می­شود. اگر شخص مصرف کننده به یکی از مواد مخدر (که شامل سیگار هم هست) اعتیاد داشته باشد، علائمی مثل سردرد، سرگیجه و حالت تهوع پیدا می­کند.

اما پس از مدت کوتاهی استفاده، همین علائم نیز از بین خواهد رفت. مکمل سوپرفود درواقع برای سم زدایی بدن استفاده می­شود و همواره با مزایا همراه است.

اگر شما فردی هستید که الکل زیاد مصرف می­کنید، شاید با مصرف سوپرفود با علائمی مثل بوی بد دهان، جوش صورت و بی حالی روبرو شوید. در مصرف مکمل سوپرفود زیاده روی نکنید.

عوارض سوپرفود و مزایای آن

مصرف به اندازه این ماده غذایی کمترین مشکلی را در افرادی با سلامتی جسمی مناسب ایجاد نمی­کند.

متاسفانه روش زندگی مردم در طول این سالها همراه با بسیاری از ناملایمات شده است. حتماً در طول روز با خبر فوت جوانان بر اثر انواع سکته متعجب می­شوید. اما علت این بیماری­ها و انواع سکته را باید در عوامل روانی مثل استرس و اضطراب جستجو کرد. این مکمل غذایی گیاهی به شما برای بازسازی جسمتان کمک می­کند.

توجه داشته باشید که افراد با بیماری­های خاص مثل دیابت، فشار خون، بیماری خود ایمنی در مصرف مکمل سوپرفود باید احتیاط کنند. برای مصرف این محصول بهتر است ابتدا مقدار کمی از آن را مصرف کنید و پس از اطمینان از سازش محصول با بدنتان، به مرور میزان مصرف را بیشتر کنید.

اگر بیماری خاص دارید، قبل از مصرف سوپرفود حتماً با پزشک مشورت کنید.در مواردی پس از استفاده زیاد از این محصول حالت تهوع یا بعضاً استفراغ دیده شده است. در این خصوص باید بگوییم که سوپرفود به علت خاصیت سم زدایی­اش در بدو ورود به بدن شخصی که جسم کاملاً سالمی ندارد، با برخی مقاومت­ها از سمت بعضی از سلول­ها مواجه می­شود که کاملاً طبیعی است.

رضا اسلامی نیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.