مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت تولیدی کپسول ماریانا 6 عددی با بسته بندی استاندارد

آنچه در این مقاله می خوانید...

کپسول ماریانا بانوان چه کاربرد های مختلفی دارد؟روش استفاده از کپسول ماریانا برای تنگ کردن واژنمدت زمان نتیجه بخشی قرص ماریانا چقدر است؟میزان مصرف کپسول ماریانا اصل برای افراد مختلف

امروزه بازار خرید و فروش کپسول ماریانا یکی از بهترین و پر رونق ترین بازارها می باشد. به همین دلیل تقاضای زیادی برای خرید آن در بازار وجود دارد که برای پاسخگویی به این تقاضاها نیاز به تولید انبوه و گسترده آن است. به همین دلیل امروزه شرکت های زیادی در این زمینه مشغول هستند و به تولید و عرضه آن می پردازند. خریداران و مشتریان می توانند به مراجعه به این مرکز انواع این قرص ها را به صورت عمده و کلی و با ارزان ترین قیمت خریداری کنند. چرا که این مرکز به صورت مستقیم قرص ها را از شرکت تولید کپسول ماریانا 6 عددی با بسته بندی استاندارد خریداری و به بازار برای فروش عرضه می کند. 

شرکت تولیدی کپسول ماریانا 6 عددی با بسته بندی استاندارد

کپسول ماریانا بانوان چه کاربرد های مختلفی دارد؟

کپسول ماریانا بانوان چه کاربرد های مختلفی دارد؟ کپسول ماریانا بانوان یکی از پر مصرف ترین کپسول های زنانه می باشد. بانوان از این کپسول ها برای اهداف مختلف استفاده می کنند. از این رو، کپسول ماریانا کاربردهای زیادی برای بانوان دارد، که از جمله آن می توان این موارد اشاره کرد: 

  • تنگ کردن واژن: یکی از مهم ترین و اصلی ترین کاربردهای این کپسول برای بانوان استفاده از آن برای تنگ کردن واژن می باشد. استفاده از این کپسول ها سبب سفت تر کردن ماهیچه های واژن می شود. 
  • درمان بیماری ها: از دیگر استفاده هایی که بانوان از این کپسول می کنند، استفاده از آن برای درمان بیماری های مختلف مانند کیست تخمدان و غیره … می باشد. بانوان می توانند با استفاده از آن به درمان عفونت های مختلف واژن از جمله عفونت های قارچی و یا باکتریایی آن بپردازند. 
  • خوشبو کردن واژن: از دیگر کاربردهای این قرص ها برای بانوان می توان به معطر و خوشبو کردن واژن با استفاده از آن اشاره کرد. در بسیاری از موارد یکی از مشکلاتی که برخی از خانم ها دارند، بوی بد و زننده واژن می باشد. از این رو، می توان این بو را با این کپسول ها را راحتی از بین برد و واژن را خوشبو و معطر نمود. 
  • تعادل بخشیدن به ترشحات واژن: به همین ریختن ترشحات واژن و کم و زیاد شدن آن مشکلاتی را برای بسیاری از خانم ها ایجاد می کند. بسیاری از بانوان از خشکی واژن شاکی هستند. در حالی که می توان از این کپسول برای تعادل بخشیدن به ترشحات واژن استفاده نمود. 
  • در نهایت و در کنار این ها، از دیگر خاصیت ها و کاربردهایی که استفاده از کپسول ها برای زمان دارد، می توان به رفع خارش واژن اشاره نمود. خارش واژن هم از مشکلات برخی از خانم ها می باشد، که با کپسول و یا قرص ماریانا به طور کلی برطرف می شود. 

روش استفاده از کپسول ماریانا برای تنگ کردن واژن

همان طور که گفتیم، یکی از مهم ترین و اصلی ترین کاربردهای کپسول ماریانا تنگ کردن واژن می باشد. با استفاده از این قرص ها می توان به صورت راحت و آسان و بدون این که عوارض و خطراتی به دنبال داشته باشد، واژن را به صورت موثر و کامل تنگ کرد و تجربه لذت جنسی را افزایش داد. ولی با این حال، باید با روش بهتر و مناسب استفاده از کپسول ماریانا واژن آشنا بود و با موثر ترین و بهترین روش آن ها را مصرف کرد. برای مصرف این قرص ها به این صورت عمل کنید. 

ابتدا یک عدد از قرص را برداشته و در حدود یک ساعت قبل از رابطه زناشویی در داخل واژن قرار داده می شود. در این مدت قرص به وسیله ترشحات واژن جذب شده و سبب تنگ شدن واژن می گردد.
برای گذاشتن قرص در داخل واژن از انگشت استفاده کنید و آن را به اندازه 6 الی هفت سانت به داخل واژن فرو کنید. بعد از این که مدت زمان لازم تمام شد، می توانید باقی مانده آن را از واژن خارج کرده و دور بیاندازید. به این صورت واژن تنگ شده و برای داشتن یک رابطه زناشویی لذت بخش آماده می شود. 

مدت زمان نتیجه بخشی قرص ماریانا چقدر است؟

مدت زمان نتیجه بخشی قرص ماریانا چقدر است؟ برای بانوانی که از این قرص ها برای تنگ کردن واژن استفاده می کنند، یکی از مهم ترین و اصلی ترین سوالاتی که مطرح می شود، این است، که مدت زمان نتیجه بخشی آن چقدر است. برای این منظور باید گفت که این قرص ها، به دو صورت عمل می کنند. به این صورت که تاثیر موقت و یا دائم دارند. بعد از این که از قرص ماریانا استفاده کردید، در عرض دو ساعت و به سرعت نتیجه سریع و موقت آن را به صورت کامل مشاهده می کنید.
برای این منظور قرص ها می توانند در مدت نیم ساعت الی چهل و پنج دقیقه اثربخش باشند.
ولی اگر می خواهید به صورت دائمی و همیشگی به تنگ کردن واژن اقدام کنید، در این صورت برای اثر بخشی دائم باید از آن قرص ها به مدت سه ماه استفاده کنید و در این سه ماه، در هر هفته یک عدد قرص واژینال را در داخل واژن بگذارید. هر سال باید این کار تکرار شود. این کپسول ها با گرما و ترشحات واژن کاملا جذب شده و نیازی به بیرون آوردن آن نیست.
اگر هر سال، سه ماه از این کپسول استفاده کنید، دیگر نیاز به استفاده از آن برای نه ماه باقی مانده نخواهد بود و در تمام طول سال اثر خود را حفظ خواهد کرد. 

میزان مصرف کپسول ماریانا اصل برای افراد مختلف

میزان مصرف این کپسول ها برای افراد مختلف متفاوت است. در درجه اول باید، گفت که استفاده از این قرص ها و کپسول ماریانا اصل برای خانم های مجرب مناسب نیست. تنها خانم های متاهل بهتر است که از این قرص گیاهی استفاده نمایند.
ولی با این حال، میزان مصرف آن برای همه افراد و خانم های متاهل هم به یک میزان نیست.
بر اساس فاکتورهای مختلف می تواند میزان مصرف متفاوت باشد اما به صورت کلی می توان گفت که میزان مصرف آن برای اکثر افراد به این صورت است که در هفته اول سه عدد از این قرص را به صورت هر دو روز یک عدد مصرف کنند.
بعد از این که یک هفته تمام شد، مقدار آن را باید کاهش داد و در طول هفته به یک الی دو عدد رساند.
در مراحل بعدی نیاز به استفاده هفتگی از آن نمی باشد و بهتر است، هر دو هفته یک بار از آن استفاده کرد.

رضا اسلامی نیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید