مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

طرز تهیه قرص ماریانا با روش های آسان

آنچه در این مقاله می خوانید...

طرز تهیه قرص ماریانا برای تنگ کردن واژنطرز تهیه قرص ماریانا برای رفع عفونت
قیمت پودر ماریانا

قرص ماریانا ترکیبی از چندین گیاه مفید است. 7 گیاه اصلی در این ترکیب وجود دارد. طرز تهیه قرص ماریانا برای تنگ کردن واژن بسیار آسان است و گیاهان به صورت پودر شده و ترکیب شده به صورت حب یا قرص استفاده می شود. این محصول برای عفونت نیز مناسب است.

اگر از آن دسته افراد هستید که علاقه به استفاده ارگانیک از هر چیزی دارید، به شما کمک می کنیم تا طرز تهیه قرص ماریانا در منزل را یاد بگیرید.

به این ترتیب دیگر درگیر عفونت واژن نخواهید بود و واژن شما به میزان لازم تنگ می شود. این محصول در منزل و توسط گیاهان طبیعی به آسانی تهیه می شود.

طرز تهیه قرص ماریانا برای تنگ کردن واژن

می دانیم که قرص ماریانا ترکیبی از چندین گیاه مفید است. 7 گیاه اصلی در این ترکیب وجود دارد. طرز تهیه قرص ماریانا برای تنگ کردن واژن به این صورت است:

20 گرم گلنار

20 گرم مازو

20 گرم جفت بلوط

10 گرم زاج سفید

20 گرم آویشن

20 گرم پونه

20 گرم بابونه

را ترکیب می کنید و به صورت پودر در می آورید. برای نگهداری از آن نیاز به قوطی های در بسته دارید که نور در آن نفوذ نکند.

برای استفاده نیاز است که هر روز یک قاشق غذاخوری از پودر تهیه شده را در یک لیتر آب بجوشانید و سبب از صافی عبور دهید. محلول زلالی که به دست می آید نتیجه بخش است و نیم ساعت در آن بنشینید.

در صورتی که قصد دارید اثر بخشی برای تنگ شدن واژن چندین برابر شود، بهتر است که عصاره شیرین بیان را آب بجوشانید به پودر تهیه شده (پودر هفت گیاه) ترکیب و اضافه کنید. خمیری به دست می آید که می توانید بر روی سینی پهن کنید تا خشک شود و به صورت قرص یا حب مورد استفاده قرار بگیرد.

طرز تهیه قرص ماریانا برای رفع عفونت

طرز تهیه قرص ماریانا در منزل بسیار آسان است. برای رفع عفونت کافیست پودری که در بخش قبل توضیح داده شد را تهیه کنید به طوری که بتوانید از آن به صورت قرص استفاده کنید.

قرص ها در داخل بافت واژن شما حل می شود و نتیجه خوبی به همراه خواهند داشت.

اینطور که مشخص است. استفاده از قرص ماریانا برای رفع عفونت می تواند برای کسانی که پس از زایمان نیز درگیر عفونت هستند گزینه خوبی باشد.

نکته: استفاده بیش از اندازه از محصول احتمال ایجاد حساسیت خواهد کرد بهتر است در ابتدا با فاصله یک الی دو روزه از قرص استفاده کنید و نتیجه آن را ببینید، سپس می توانید موقعیت استفاده از قرص را به صورت دقیق محاسبه کنید.

از یاد نبرید که این محصولات در بازه های زمانی مختلف می توانند نتایج جالب تری داشته باشند. و نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

 

رضا اسلامی نیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.