مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

طریقه مصرف قرص ماریانا برای تنگی واژن در بانوان

آنچه در این مقاله می خوانید...

سه طریقه مصرف قرص ماریانا برای تنگی واژنطریقه مصرف قرص ماریانا برای تنگی واژن برای بانوان جوانطریقه مصرف قرص ماریانا برای تنگی واژن برای افراد مسنطریقه مصرف قرص ماریانا پس از زایمان
روش مصرف قرص ماریانا

طریقه مصرف قرص ماریانا برای تنگی واژن پس از زایمان بسیار آسان است. کسانی که زایمان کرده اند از متعادل نبودن ترشحات واژن خود نگران هستند، این افراد به واسطه استفاده از قرص ماریانا می توانند ترشحات بافت داخلی واژن خود را کنترل سازند و به نوعی است موجب برطرف شدن ترشحات اضافی بدن می شود.

پیشنهاد ما به شما این است که طریقه مصرف قرص ماریانا برای تنگی واژن را به دقت بررسی کنید تا نتیجه خوبی کسب کنید.

اجازه دهید در ابتدا در خصوص گیاه ماریانا و خواص این گیاه صحبت کنیم. گیاه ماریانا ترکیبی از 7 گیاه مفید است که خاصیت انقباض دارند و به نوعی آنتی بیوتیک نیز محسوب می شوند به طوری که عفونت و سایر ترشحات ناسالم بدن را از بین می برند.

 

سه طریقه مصرف قرص ماریانا برای تنگی واژن

سه روش برای استفاده از قرص ماریانا برای تنگی واژن وجود دارد که هر یک به نوبه خود نتیجه بخش است.

طریقه مصرف قرص ماریانا برای تنگی واژن برای بانوان جوان

روش اول برای بانوان جوان است، شرایط به این صورت است که بافت واژن بانوان در سنین پایین، جوانتر است و هنوز آنطور که باید دچار تحلیل نشده است، این گروه اگر از قرص ماریانا دو بار در هفته یک الی دو ساعت پیش از رابطه جنسی استفاده کنند نتیجه می گیرند.

در صورتی که فرد متوجه باشد که دچار افتادگی بیش از حد مهبل است می تواند استفاده از قرص را سه بار در هفته داشته باشد.

طریقه مصرف قرص ماریانا برای تنگی واژن برای افراد مسن

نتیجه گیری از قرص ماریانا در افراد مسن نیاز به صبر و حوصله بیشتری دارد و طول استفاده از قرص برای این افراد باید حداقل 6 ماه تا یک سال دنبال شود.

به نوعی سفت شدن ماهیچه واژن در افرادی که سن بالاتری دارند و پا به کهولت سن گذاشته اند، متفاوت از سایر افراد خواهد بود.

این گروه می بایست در ابتدا 3 عدد قرص ماریانا در هفته به فاصله یک روز در میان استفاده نمایند، سپس این تعداد را در هفته به دو عدد برسانند و طول هفته ها را بیشتر کنند، در صورتی که رضایت از سه عدد در هفته دارند به مدت حداقل دو ماه همین روال می بایست حفظ شود تا نتیجه حاصل شود.

مشخص است که استفاده از قرص ماریانا برای تنگی واژن نتیجه خوبی به همراه دارد.

افراد مسن با استفاده از قرص ماریانا دیگر درگیر بی اختیاری ادرار نبوده و به سادگی می توانند ادرار خود را کنترل نمایند.

 

طریقه مصرف قرص ماریانا پس از زایمان

کسانی که زایمان کرده اند از متعادل نبودن ترشحات واژن خود نگران هستند، این افراد به واسطه استفاده از قرص ماریانا می توانند ترشحات بافت داخلی واژن خود را کنترل سازند و به نوعی است موجب برطرف شدن ترشحات اضافی بدن می شود.

رضا اسلامی نیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.