مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه شیاف ماریانا شمعدانی با مجوز بهداشت و سلامت

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا تاثیرات شیاف ماریانا شمعدانی دائمی است؟چه مدت باید از شیاف ماریانا گیاهی استفاده کرد؟بهترین زمان مصرف و روش مصرف شیاف ماریاناکاربرد های متنوع شیاف ماریانا دکتر آز

شیاف از داروهای بسیار اثربخش و مفیدی است که در انواعی از شیاف گیاهی به فروش می رسد. یکی از شیاف های گیاهی و بسیار معجزه بخش که مورد عرضه با مجوز بهداشت و سلامت قرار گرفته است؛ شیاف ماریانا شمعدانی است که از عصاره های دارویی گیاه ماریانا محسوب شده و به عنوان یک آنتی بیوتیک قوی عمل می کند که البته آثار خوب دیگری نیز از آن ناشی می شود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

عرضه شیاف ماریانا شمعدانی با مجوز بهداشت و سلامت

آیا تاثیرات شیاف ماریانا شمعدانی دائمی است؟

آیا تاثیرات شیاف ماریانا شمعدانی دائمی است؟شیاف ماریانا شمعدانی را می توان یکی از عالی ترین شیاف های گیاهی و دارویی طبیعی معرفی نمود که برای درمان بیماری های دستگاه تناسلی مورد استفاده و کاربرد قرار می گیرد که از جمله‌ بیماری های قابل معالجه با این شیاف عبارتند از:

 • افراد مبتلا به سوزش ادرار با مصرف این شیاف می توانند از شر این مشکل رهایی یابند.
 • عفونت های مداوم موجود در مجاری ادراری، قابل درمان با شیاف ماریانا شمعدانی خواهد بود.
 • بیماری هایی مانند بی اختیاری ادرار با استفاده از این شیاف به طور کامل مرتفع خواهد شد.
 • خشکی واژن را برطرف کرده و نیز برای دفع عفونت ها و قارچ های اطراف واژن موثر می باشد.
 • ترشحات واژینال را تنظیم کرده و بهبود می بخشد.

حالا سوالی که در مورد شیاف ماریانا از سوی مصرف کنندگان، بسیار پرسیده می شود؛ این است که آیا تاثیرات شیاف ماریانا شمعدانی دائمی است؟
برای پاسخ به این سوال باید گفت برای اینکه بتوان از درمان دائمی این شیاف بهره مند شد؛ باید آن را به مدت سه ماه مداوم و هر 2 هفته یکبار مورد مصرف قرار داد و این کار باید به صورت منظم و هر سال تکرار شود تا بتوان تاثیرات همیشگی آن را دید.

حالا با وجود این شیاف می توان از داروهای شیمیایی که اثرات زودگذر و موقت داشته و در ضمن ممکن است برای بیماران بسیار هزینه بردار باشند؛ در امان ماند و در نتیجه مصرف کنندگان می توانند با صرف هزینه ای اندک، از بهترین محصول درمانی ممکن برخوردار شوند.

چه مدت باید از شیاف ماریانا گیاهی استفاده کرد؟

برای حصول به نتیجه ای عالی باید شیاف ماریانا گیاهی را به صورت مداوم و مادام العمر مورد استفاده قرار داد.
البته این زمان محدود به سه ماه در طول سال بوده که در طی این سه ماه، شیاف مورد نظر باید هر دو هفته یکبار یا هر هفته مصرف گردد.

اما بعد پرداختن به مدت زمان استفاده از این شیاف، لازم است به این سوال هم پاسخ دهیم که خیلی ها می پرسند چرا باید بین این همه دارو، به سراغ شیاف ماریانا برای درمان رفت؟
پاسخ واضح است؛ از آنجایی که این شیاف به صورت کاملاً گیاهی و دست ساز استفاده شده و در نتیجه محصولی طبیعی به حساب می آید؛ بنابراین می توان روی آن کاملاً حساب کرد.
همچنین این محصول حالا بیش از چندین چند صد سال است که مورد استفاده حتی توسط قدیمی ترها قرار گرفته و در ضمن مصرف کنندگان بسیاری از آن اعلام رضایت داشته اند.
پس همه‌ی این دلایل کافی خواهد بود برای استفاده از این شیاف گیاهی و فوق العاده مفید.
ضمن اینکه باید اضافه کرد این شیاف قابلیت استفاده راحتی را به همراه داشته و با توجه به اینکه استعمال آن به شکل بلعیدنی نیست؛ بنابراین برای برخی از افراد که نسبت به خوردن قرص های گیاهی حساسند؛ می توان امتیاز مثبت دیگری را هم به جمع امتیازاتش افزود.

بهترین زمان مصرف و روش مصرف شیاف ماریانا

بهترین زمان مصرف و روش مصرف شیاف ماریاناگفتنی است که نام دیگر شیاف ماریانا، قرص ماریانا نیز می باشد که در مقایسه با پودر حاصل از ماریانا دارای تاثیرات سریع تر و بهتری خواهد بود.
اما در رابطه با اینکه پرسیده می شود بهترین زمان برای مصرف این شیاف، چه موقعی می باشد؟ باید جواب داد که باید دو یا سه ساعت پیش از خواب آن را مورد استفاده و مصرف قرار داد.
مدت زمان ماندگاری آن هم باید به پنج ساعت برسد
حالا در مورد روش مصرف این محصول باید گفت که آن را باید در داخل واژن و به اندازه 1 تا 2 سانتی متر قرار داد.
گفته می شود که در هفته‌ی اول مصرف، باید سه عدد از این شیاف را به صورت دو روز یکبار استفاده کرد؛ بعد از گذشت یک هفته هم باید به صورت یک تا دو عدد مورد استفاده قرار گیرد.

حالا در کنار موضوعات ذکر شده، بهتر است با برخی از خاصیت های بسیار مهم شیاف ماریانا شمعدانی هم آشنا شوید که به آن ها در گزینه های زیر اشاره شده است:

 • این شیاف انواع التهاب و خارش موجود در واژن را از بین می برد.
 • از محصولات تنگ کننده واژن به حساب می آید.
 • دستگاه واژینال را ضد عفونی خواهد کرد.
 • این محصول قادر است تا ترشحات موجود در واژن  را به حد نرمال برساند.
 • شیاف ماریانا برطرف کننده بوی واژن نیز می باشد.
 • تمایلات جنسی را افزایش می دهد.

کاربرد های متنوع شیاف ماریانا دکتر آز

یکی از بهترین شیاف ماریانا موجود در بازار که همراه با برندی معتبر بوده و نام و آوازه ای بسیار را به دست آورده است؛ شیاف ماریانا دکتر آز می باشد.
این محصول حالا تبدیل به یکی از پرفروش ترین شیاف های ماریانا گیاهی در بازار شده و در بسته بندی هایی با اندازه های مختلف عرضه می شود.
مصرف کنندگان این شیاف نیز خانم ها بوده که کاربردهای متنوع و البته بسیار تاثیرگذاری را برای آن ها در پی داشته است.

این محصول که از گیاهان سنتی محسوب می شود؛ فاقد عوارض جانبی بعد از مصرف بوده و همین عامل مزید بر علت شده تا مصرف کنندگان بخواهند به استفاده از آن روی بیاورند.
اما اگر بخواهیم به برخی از کاربردهای حاصل از شیاف ماریانا شمعدانی دکتر آز اشاره کنیم؛ می توان در گزینه های زیر آن ها را نام برد:

 1. این نوع شیاف برای دفع هر نوع عفونت های زنانه که ممکن است ریشه و دلایل مختلفی داشته باشند؛ مفید و کاربردی واقع خواهد شد.
 2. با جلوگیری از نمو انواع میکروب های بیماری زا، بهداشت بیشتری را از آن خانم ها کرده و بنابراین سلامتشان را بیشتر تضمین می سازد.
 3. به عنوان محصولی طبیعی، سالم و ضد عفونی کننده برای خانم ها عمل کرده و از این نظر برای آن ها تاثیراتی عالی را به دنبال خواهد داشت.

در کنار این کاربردها باید گفت که شیاف ماریانا دکتر آز که در بسته بندی های سفید ارائه شده است؛ در بسته بندی هایی با تعداد مختلف به فروش می رسد که معمول ترین نوع آن برای فروش، شیاف 100 گرمی دکتر آز می باشد که بسته ای 400 عددی را شامل می شود.

رضا اسلامی نیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید