مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده قرص ماریانا باکیفیت در شیراز

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص و فواید گیاه ماریانادستور استفاده از قرص ماریانا بانوان و مدت اثر گذاری آنقرص ماریانا اصل و ویژگی های برتر آنمزایای تنگ کردن واژن با قرص ماریانا

قرص ماریانا از گیاه ماریانا بدست می ایدکه برای تنگ کردن مورد استفاده قرار می گیرد ما در این بخش میخواهیم شما را به فواید و تهیه قرص ماریانا باکیفیت هدایت کنیم . 

عرضه کننده قرص ماریانا باکیفیت در شیراز

خواص و فواید گیاه ماریانا

خواص و فواید گیاه ماریانا گیاه ماریانا به دلیل طبیعی بودن خواص و فواید بسیار زیادی را دارا است البته باید به این نکته توجه کنیم که قرص بدست امده از گیاه ماریانا چقدر درصد کیفیت را دارد که در این راستا کیفیت بسیار مهم است که جواب بهتری از این محصول طبیعی بگیریم.

امروزه قرص ماریانا به دلیل طبیعی بودن و اثر بیشتر بانوان را به سمت خود جذب کرده در این بین تولید کنندگان این قرص نقش مهمی را دارند که عرضه بهتری را داشته باشند.

یکی از مهمترین خواص این قرص اثر بخشی سریع است که یکی از ویژگی های مهم ان است .

حتی عده ای از بانوان بدلیل عدم داشتن اطلاعات در مورد این قرص به سمت عمل های جراحی روی می اورند که خطرات و عوارض زیادی دارد که نزد پزشکان توصیه نمی شود.

قرن ها است که از این گیاه در این زمینه مورد استفاده قرار میگیرد.

از خواص دیگر قرص ماریانا بانوان میتوان به خاصیت از بین بردن باکتری ها و عفونت های احتمالی واژن اشاره کرد که این قرص انتظار بانوان را از همه نظر جوابگو بوده و بی خطر است.

می توان گفت قرص ماریانا بانوان اثر دائمی نیز دارد.

مطالعات انجام شده از سوی محققان بر این گیاه بدون عوارض بودن ان را اثبات می کند اما انها معتقد هست که نقش انسان در بدون عوارض بودن این قرص بسیار مهم است که از این گیاه با کیفیت ترین قرص تولید شود و عدم استفاده از مواد شیمیایی برای تولید ان. 

به خواص دیگر ان میتوان به:

 • افزایش لذت جنسی
 • از بین برنده بوی بد واژن
 • ضد التهاب و خارش
 • تنظیم میزان اسیدی و بازی ترشحات واژینال
 • مصرف راحت
 • افزایش میل جنسی در خانم ها
 • کمک به درمان بیماری زنانه

اشاره کرد در ادامه شما را به مدت اثر گذاری دستور استفاده ویژگی های قرص ماریانا اصل و مزایای تنگ کردن واژن با این قرص اشنا خواهیم کرد.

دستور استفاده از قرص ماریانا بانوان و مدت اثر گذاری آن

دستور استفاده از قرص ماریانا بسیار ساده و راحت است هر زمان که نیاز به تنگ کردن واژن خود داشتید دو الی سه ساعت قبل ان را به داخل واژن خود هدایت کنید معمولا اثر ان طی نیم الی یک ساعت برای شما کاملا قابل درک است اما طی دو ساعت به بالاترین میزان تنگی می رسد.

معمولا به مرور زمان استفاده از این قرص باید کمتر شود در هفته اول سه عدد از این قرص استفاده کنید(هر دو روز یک عدد)پس از هفت روز دو عدد در هفته مصرف کنیدو در هفته های بعد مصرف قرص ماریانا واژن را به دو هفته یک بار کاهش دهید برای درمان دائمی به مدت چهار ماه هر دو هفته یک بار مصرف کنید به این نکته توجه داشته باشید زمان خیلی مهم است هر قدر شما دقیق تر این قرص را مصرف کنید جواب سریع تر و بهتری را میگیرد پس در مصرف ان حساسیت بیشتری داشته باشید.

بعد از تهیه قرص با کیفیت همه چیز به شما بستگی دارد زمان دقیق و فاصله زمانی بین مصرف قرص بعدی نظم در این بخش بسیار اهمیت دارد.

قرص ماریانا اصل و ویژگی های برتر آن

قرص ماریانا اصل و ویژگی های برتر آن با کمی توجه می توان کیفیت قرص را تشخیص داد شما باید سعی کنید از مکان های معتبر این قرص ها را تهیه  کرده و استفاده کنید.

قرص ماریانا اصل چندین ویژگی های برتر دارد که میتوان ان ها را از قرص های بی کیفیت تشخیص داد زمان مهم ترین ویژگی برتر این قرص است که کاملا می توان از بی کیفیت بودن این قرص مطلع شد در قسمت قبل گفته شد که تاثیر این قرص نیم الی یک ساعت است که تا دو الی سه ساعت به بیشترین میزان تنگی می رسد.

اگر از قرصی استفاده کردید مدت زمانی بیشتر از نیم الی یک را داشت مصرف ان را ادامه ندهید و بدنبال قرص با کیفیت باشید که نتیجه بهتری بگیرید از ویژگی های دیگر میتوان به:

 1. ترشحات کم
 2. از بین رفتن بوی بد
 3. سفت شدن ماهیچه واژن

اشاره کرد معمولا خودتان متوجه خواهید شد که این قرص کیفیت لازم را دارد یانه.

مزایای تنگ کردن واژن با قرص ماریانا

امروزه عده کمی از بانوان برای تنگ کردن واژن به سراغ عمل های جراحی پرخطر می روند در صورتی که قرص ماریانا با نداشتن عوارض و بی خطر بودن ان خیال بانوان را از این سو راحت کرده مزایای تنگ کردن واژن با قرص ماریانا بسیار زیاد است که با شنیدن ان متعجب خواهید شد از سال های پیش تا کنون استفاده از این نوع قرص ها بسیار از سوی طب سنتی بسیار پیشنهاد شده اما در گذشته قرص ماریانا بدور از پزشکان بوده و همواره قرص ماریانا در حال گسترش است از مزایای قرص ماریانا می توان به:

 • افزایش لذت جنسی 

یکی از دلیل هایی که بانوان به سمت تنگ کردن واژن خود میروند رضایت نداشن از رابطه جنسی با همسرشان است و همینطور بانوانی که به زایمان طبیعی روی می اورند از شل شدن و افتادگی واژن خود گله میکنند که این قرص مشکل انان را حل کرده است.

 • سفت کردن ماهیچه واژن

گاهی بانوان قادر به نگه داشتن ادرار خود به دلیل ضعف عضلات نگه دارنده نیستند البته میتواند دلایل دیگری داشته باشد اما گاهی این قرص می تواند این مشکل را نیز حل کند. 

 • تعادل ترشحات درونی

ترشحاتی که از واژن خارج میشود سلامت ناحیه تناسلی را به خطر می اندازد البته میزان ترشحات فردی با فرد دیگر متفاوت است معمولا افراد درگیر با عفونت وباکتری های تناسلی میزان ترشح متفاوت است یعنی بو و رنگ یا غلظت ان با حالت عادی متفاوت است که قرص ماریانا راه درمان ان است.

 • عفونت واژن

معمولا همه ی بانوان یک بار با این مشکل مواجه شده اند عفونت ناحیه تناسلی به سرعت رخ می دهد اما به سرعت هم درمان می شود محیط ناحیه تناسلی خانم یرای رشد و نمو قارچ ها کاملا مساعد است که قرص ماریانا این مسئله را نیز حل کرده است.

 • رفع خارش واژن

امروزه بسیاری از بانوان بدنبال درمان رفع خارش واژن خود بوسیله درمان شیمیایی هستند زیرا ان ها فکر میکنند که زود جواب میگیرند و درمان می شوند اما ایا واقغا این روش مناسب است ؟

پزشکان همواره عوارض داشتن استفاده از درمان شیمیایی را بازگو کرده اند از مهم ترین معایب استفاده از ان دائمی نبودن درمان ان است و همواره باید از ان استفاده کرد ولی استفاده از قرص ماریانا به مدت 6 ماه شما را از استفاده مجدد از ان بی نیاز می کند و بدون عوارض است. 

رضا اسلامی نیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید