مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عوارض قرص های ماریانا در دوران قاعدگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

عوارض قرص های ماریانا برای بانوان باردارعوارض قرص های ماریانا در زمان قاعدگیعوارض قرص های ماریانا برای بانوان مجرد
خرید پستی شیاف ماریانا

عوارض قرص های ماریانا مربوط به ممنوعیت استفاده از آن در دوران قاعدگی است. در واقع دوران قاعدگی رحم دیگر ساخت دیواره های آماده بارداری است و زمانی که قاعدگی با تخریب دیواره شکل می گیرد، ترکیب قرص ها با دیواره تخریب شده رحم (خون قاعدگی) سبب ایجاد حساسیت و گاه عفونت می شود.

عوارض قرص های ماریانا به نسبت مزایای آن بسیار کم است اما هیچ محصولی نیست که ده ها فایده داشته باشد اما هیچ عوارضی نداشته باشد.

 

عوارض قرص های ماریانا برای بانوان باردار

موضوعی که در لیست عوارض قرص های ماریانا قرار می گیرد، حساسیتی است که برای بانوان باردار ایجاد می کند. می دانیم که بانوان باردار در استفاده از محصولات گیاهی باید بسیار احتیاط کنند.

در واقع اثر گیاهان بر روی بافت جنین گاه دردسر ساز می شود و ایجاد نقص می کند. اینطور که مشخص است استفاده از قرص ماریانا با توجه به بافت گیاهی فراوانی که دارد و چون در داخل واژن و نزدیک به بافت رحم استفاده می شود احتمال اینکه جنین را درگیر کند بسیار زیاد است.

بررسی ها نشان داده است که بانوان باردار بهتر است تا زایمان خود صبر کنند و سپس به سراغ استفاده از قرص ماریانا بروند.

 

عوارض قرص های ماریانا در زمان قاعدگی

دومین موضوع از عوارض قرص های ماریانا مربوط به ممنوعیت استفاده از آن در دوران قاعدگی است.

در واقع دوران قاعدگی رحم دیگر ساخت دیواره های آماده بارداری است و زمانی که قاعدگی با تخریب دیواره شکل می گیرد، ترکیب قرص ها با دیواره تخریب شده رحم (خون قاعدگی) سبب ایجاد حساسیت و گاه عفونت می شود.

در این دوره نیز گزارش شده است که استفاده از قرص ماریانا می تواند دردسرساز باشد. از یاد نبرید که این قرص ها به طور کلی برای کسانی که دوره قاعدگی را به پایان رسانده اند بلامانع است.

عوارض قرص های ماریانا برای بانوان مجرد

دقت کنید که استفاده از قرص ماریانا برای افرادی است که دوره مجردی را طی کرده اند، این قرص باید کاملاً وارد بافت واژن شود و افراد مجرد شرایط استفاده از آن را ندارند.

نکته: کسانی که تامپون واژن استفاده می کنند نیز نمی توانند از قرص ماریانا همزمان استفاده کنند.

در واقع تامپون یا کاپ قاعدگی در داخل بدن قرار می گیرد و اجازه جذب و هضم قرص به واژن را نمی دهد.

بهتر است استفاده از این قرص در زمان دقیق خود صورت بگیرد و واژن در وضعیت عادی قرار بگیرد.

شما در حین رابطه جنسی نیز اجازه استفاده از قرص های ماریانا را ندارید.

قرص باید در زمان استراحت تاثیر گذار باشد و در غیر این صورت دچار مشکل می شود و اثرات سو ایجاد می کند. عوارض قرص های ماریانا در صورتی که نکات رعایت شود به حداقل خواهد رسید.

رضا اسلامی نیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.