مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده معتبر شیاف ماریانا واژن بدون واسطه

آنچه در این مقاله می خوانید...

بسته بندی اصل شیاف ماریانافواید بیشمار شیاف ماریانا واژنخواص و ویژگی های شیاف ماریانا مرغوبتفاوت شیاف ماریانا با گیاه ماریانا چیست؟

فروش شیاف ماریانا واژن بدون واسطه در کارخانه های تولیدی این شیاف انجام می شود، قیمت شیاف ماریانا واژن در کارخانه ها کمتر از بازار های داخلی می باشد. فروشنده معتبر تلاش می کند بهترین شیاف ماریانا مرغوب را به مشتری عرضه کند.

فروشنده معتبر شیاف ماریانا واژن بدون واسطه

بسته بندی اصل شیاف ماریانا

بسته بندی اصل شیاف ماریانابسته بندی شیاف ماریانا در کارخانه ها با استفاده از دستگاه های مجهز انجام می شود.

 بهتر است قبل از خواب از این محصولات استفاده کنید.  دراز کشیدن باعث کاهش نشت دارو از واژن شما می شود که احتمالاً هنگام ایستادن یا راه رفتن در اطراف آن رخ می دهد.

ناحیه واژن خود را با یک صابون و آب خفیف بشویید و کاملاً خشک کنید.  اگر محصول به عنوان اپلیکیشن از قبل پر شده است ، از مرحله

 برای محصولات کرم واژینال استفاده کنید: برای باز کردن لوله خامه و پیچ آن را به متصل کننده وصل کنید تا کاملاً وصل شود.  کرم را از لوله به داخل اپلیکاتور بمالید تا به مقدار مشخص شده برای دوز شما برسد. 

4 از قرصها یا شیافها: دستگاه را از روی لفاف جدا کرده و آن را در انتهای اپلیکاتور قرار دهید.

 با استفاده از این روش ، بدن را از طریق دو روش قرار دهید.  .  اعمال کننده را فقط تا آنجا که راحت می توانید وارد کنید.  می توانید با پاهای خود از یکدیگر بایستید و زانوی خود را خم کنید یا روی زانوی خود خم شوید و پاها را کمی از هم جدا کنید.  اعمال کننده را از مهبل خارج کنید

 در صورت استفاده مجدد مجدد از برنامه ، آن را طبق دستور کارخانه سازنده تمیز کنید.  این معمولاً شامل جدا کردن دو قطعه و شستن آنها با آب و صابون ملایم است.  اگر یکبار مصرف وجود داشته باشد ، از عملگر دور بریزید .

 دستان خود را کاملاً با صابون و آب گرم بشویید.

فواید بیشمار شیاف ماریانا واژن

 اگر پزشک شما به تازگی شیاف واژن ماریانا را برای شما تجویز کرده است ، ممکن است تعجب کنید که دقیقاً چیست و چگونه کار می کند.  اگر این اولین بار است که دارو را مصرف می کنید – یا شاید حتی اولین باری که آن را شنیده اید – اجازه ندهید که این کار شما را خاموش کند. شیاف واژن‌ از سابقه طولانی به عنوان یک درمان موثر برای انواع شرایط پزشکی زنان برخوردار است.

 خواندن را ادامه دهید تا همه چیزهایی را که باید در مورد شیاف واژن ماریانا بدانید یاد بگیرید!

 شیاف واژن ماریانا چیست؟

 سالهاست به عنوان ضد عفونی کننده و حشره کش استفاده می شود.  شکل طبیعی این ترکیب در مناطق آتشفشانی در اروپا و آمریکای شمالی یافت می شود و حداقل از زمان یونانیان باستان به منظور نظافت ، حفظ مواد غذایی و سایر موارد استفاده می شده است. بسیاری از کاربردهای پزشکی شیاف و قرص واژن به عنوان یک ماده ضد عفونی کننده و ضد باکتریایی به عنوان مثال در درمان بریدگی و سوختگی جزئی و حتی آکنه به استفاده از آن متصل شده است.  به عنوان یک اسید ، به حفظ pH طبیعی واژن نیز کمک می کند.  و این همان چیزی است که باعث می شود شیاف ماریانا یک ماده مفید در معالجه تعدادی از شرایط پزشکی زنان باشد.

 

خواص و ویژگی های شیاف ماریانا مرغوب

خواص و ویژگی های شیاف ماریانا مرغوبنحوه استفاده از شیاف واژن

 شیاف واژن ماریانا بدون نسخه از داروخانه ها و خرده فروشان آنلاین بصورت گسترده ای در دسترس است.  دوز معمولی 600 میلی گرم در روز است و باید یک شیاف جدید هر روز قبل از خواب به مدت 7 تا 14 روز در مهبل وارد شود. در هنگام قرار دادن شیاف دستورالعمل های زیر را رعایت کنید:

 دستان خود را کاملاً بشویید و کپسول را از بسته بندی آن جدا کنید.

 دراز کشیدن روی تختخواب یا نیمکت با زانوهای خود خم شوید ، یا با زانو خم شوید.

 با استفاده از انگشتان دست خود یا یک اپلیکاتور که به طور خاص برای این منظور طراحی شده است ، به آرامی شیاف را تا آنجا که به راحتی طی کند ، داخل واژن کنید.

 شما ممکن است بخواهید برای محافظت از لباس خود در مقابل ترشح از شیاف ، یک باند شلوار بپوشید.

 دست های خود را بعد از آن کاملاً بشویید.

 شیاف باید هر روز در همان زمان درج شود.  بسیاری از خانم ها درج کردن آن را قبل از خوابیدن راحت می دانند.

 چه مدت طول می کشد تا شیاف  حل شود؟

 شیاف فقط چند دقیقه طول می کشد تا به طور کامل در واژن شما حل شود ، اما بسیاری از خانم ها همچنان در حین درمان ترجیح می دهند در هنگام درمان ، جوراب شلواری بپوشند تا خطر لکه های لباس را به حداقل برساند.

 چه مدت طول می کشد تا شیاف ها‌ کار کنند؟

 ممکن است در کمتر از یک روز علائم بهبود پیدا کند ، اما شما هنوز هم باید دوره درمانی معین را طی کنید تا احتمال بازگشت عفونت کاهش یابد.  در موارد حاد ، پزشک شما ممکن است مصرف دو کپسول در روز را به جای فقط یک توصیه کند.  در هر صورت ، برای مشاوره در مورد دوز و مدت دوره ، با یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید.

 

تفاوت شیاف ماریانا با گیاه ماریانا چیست؟

چه موقع از شیافهای واژن استفاده کنیم

 شیاف واژن ماریانا در درمان شرایط پزشکی دستگاه تناسلی زیر استفاده می شود:

 واژینوز باکتریال

 عفونت مخمر واژینال

 تریکومونیازیس

 شیاف واژن ماریانا برای BV (واژینوز باکتریایی)

 واژینوز باکتریایی یک عفونت واژن است که در اثر فعالیت بیش از حد باکتریایی ، مانند گاندرلا ، باکتریوئیدها ، فوزوباکتریوم و سایر موارد در دستگاه تناسلی یک زن ایجاد می شود.  واژینوز باکتریایی عدم تعادل فلور واژن “خوب” (مانند لاکتوباسیلوس) و “بد” است.  معمولاً با ترشحات واژن سفید یا خاکستری همراه با بوی ماهی قوی همراه است.  در حالی که اکثر خانمها هیچ ناراحتی را تجربه نمی کنند ، ممکن است گاهی اوقات علائمی مانند درد شکم / ناراحتی یا دیسوریا (درد هنگام ادرار کردن) وجود داشته باشد. BV نتیجه تغییر تعادل باکتریهای ‘خوب’ و ‘بد’ موجود در مهبل (واژن) و همچنین افزایش در کل جمعیت باکتری ها است.  اگرچه BV STD محسوب نمی شود ، اما عوامل خطر عفونت شامل داشتن چندین شریک جنسی است.

 درمان معمول BV آنتی بیوتیکی مانند کلیندامایسین یا مترونیدازول را تجویز می کند ، اما بسیاری از متخصصان مراقبت های بهداشتی درمان های جایگزین از جمله ماست و مکمل های پروبیوتیکی را توصیه می کنند. کپسولها و شیاف های واژن ماریانا یک درمان مناسب برای واژینوز باکتریایی است.  

رضا اسلامی نیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید