مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش شیاف ماریانا واژینال 100% گیاهی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش شیاف ماریانا واژینال 100% گیاهیدستور استفاده از شیاف ماریاناکیفیت شیاف ماریانا گیاهی با تاییدیه سازمان غذا و داروچگونگی شناخت بهترین شیاف ماریانا

واژن یکی از اندام های مهم زنان است که معمولاً با افزایش سن، رابطه جنسی و زایمان کمی شل تر می گردد، اما امروزه روش های جدیدی برای تنگ کردن واژن وجود دارد که نیاز به عمل های جراحی را که عوارض بسیاری به همراه دارند را برطرف می نماید.
یکی از این روش ها که کمترین خطر ممکن را دارد، استفاده از شیاف ماریانا واژینال صد در صد گیاهی است، که در حال حاضر یکی از موثرترین روش های بدون جراحی شناخته شده است.
نتایج حاصل از مصرف این شیاف گیاهی به صورت آنی بوده و تقریباً بعد از دو هفته از زمان اولین مصرف شیاف به خوبی قابل مشاهده است، این شیاف کاملاً مطمعن بوده و  بدون از عوارض جانبی است.

فروش شیاف ماریانا واژینال 100% گیاهی

فروش شیاف ماریانا واژینال 100% گیاهی

این پاراگراف تکراری است.

دستور استفاده از شیاف ماریانا

دستور استفاده از شیاف ماریانا طرز استفاده از شیاف ماریانا گیاهی بسیار ساده است، به اینصورت که یک شیاف را با انگشت داخل واژن بفرستید، برای دریافت نتیجه بهتر باید شیاف در عمق 3 تا 5 سانتی متری واژن قرار گیرد.
بعد از استفاده از شیاف ماریانا سعی کنید به مدت نیم ساعت دراز بکشید، و پس از نیم ساعت می توانید به حالت عادی برگشته و به کارهای خود بپردازید، شیاف ماریانا در حدود نیم ساعت بعد تاثیر خود را می گذارد، و واژن شروع به تنگ شدن می کند، به طور معمول شیاف ماریانا در کمتر از 2 ساعت باعث ایجاد حداکثر تنگ شدگی واژن و ایجاد نتیجه مطلوب می گردد.
مقدار مصرف شیاف ماریانا بسته به ویژگی های هر فرد متغییر است، اما معمولاً در هفته اول، هر دو روز یک عدد شیاف (3 عدد شیاف در هفته) استفاده می شود، و بعد از هفته اول، 1 تا 2 شیاف در هر هفته مصرف میگردد، از هفته سوم میزان مصرف شیاف هر دو هفته یکبار است.
اگر هدف درمان دائمی باشد باید به مدت 3 ماه هر دو هفته یکبار یک شیاف مصرف گردد، و برای دریافت نتیجه مطلوب بهتر است که هر سال این کار تکرار گردد.

کیفیت شیاف ماریانا گیاهی با تاییدیه سازمان غذا و دارو

شیاف ماریانا از گیاه دارویی ماریانا تارگت تهیه می شود، گیاه ماریانا هزاران سال است، که بخاطر خواص بهداشتی و درمانی آن مورد استفاده قرار می گیرد، به طوری که در کتاب طب ابوعلی سینا به این گیاه و خواص آن در افزایش میل جنسی اشاره شده است.
شیاف ماریانا گیاهی یکی از بهترین شیوه ها برای کاهش و برطرف نمودن عوارضی مانند شل شدن واژن، خشکی، سوزش و ترشحات واژن، خارش دستگاه تناسلی، تکرر ادرار و عفونت های مجاری ادراری، خونریزی پس از مقاربت و کوتاه و سفت شدن کانال واژن است.
 از دیگر دلایل مصرف شیاف گیاهی ماریانا می توان به ترکیبات تشکیل دهنده این گیاه ارزشمند اشاره نمود، این گیاه سرشار از آهن، کلسیم، ویتامین آ، پتاسیم و پروتئین است، همچنین تا کنون هیچ عوارض جانبی برای این گیاه گزارش نشده است و تاثیرات آن تضمینی است.
این شیاف کاملاً گیاهی بوده و به همین علت مصرف کنندگان آن را نسبت به ژل و یا قرص های شیمیایی ترجیح می دهند، و علاوه بر این مصرف کنندگان از این شیاف کاملاً گیاهی نتیجه مطلوب گرفته اند.
با این حال برای خرید و مصرف این شیاف باید توجه نمود که از شیافی با کیفیت بالا و مطمعن استفاده نمود تا به حداکثر نتیجه مطلوب دست یافت. علاوه بر این در هنگام خرید باید توجه نمود که این دارو از شرکتها و فروشگاهای معتبر و مورد تایید تهیه گردد.
این داروی گیاهی در حال حاضر با داشتن مجوزهای مورد نیاز در کارخانه های گیاهان دارویی و تحت نظارت وزارت بهداشت و درمان و استاندارد بین المللی تولید و به بازار مصرف عرضه می شود، و در اختیار عموم قرار می گیرد.
البته باید توجه نمود که هرچند این شیاف در داروخانه ها و شرکت های تولید داروی گیاهی موجود است، اما باید از معتبر بودن شرکت های تولید کننده شیاف ماریانا اطمینان کافی حاصل نمود و سپس اقدام به خرید این محصول گردد. 

چگونگی شناخت بهترین شیاف ماریانا

چگونگی شناخت بهترین شیاف ماریانا کانال و دریچه واژن بعد از زایمان به دلیل عبور نوزاد از طریق کانال، کشش زیادی را متحمل می شود، که این موضوع باعث می شود برخی از زنان بعد از زایمان از شل و یا خشک شدن واژن، حساسیت و خارش شدید واژن و  در بعضی موارد از بزرگتر شدن واژن خود نسبت به قبل از زایمان احساس نارضایتی کنند.
معمولاً بعد از زایمان طبیعی واژن بعد از چند روز شروع به عقب رفتن می کند، اما به طور کامل به حالت اولیه برنمی گردد، از طرفی برخی از زنان از خشکی واژن خود در حین روابط جنسی رنج می برند، که این مورد خود باعث نارضایتی در روابط جنسی و حتی گاهاً باعث از بین رفتن روابط زناشویی می گردد.
یکی از روش های مفید و بدون عوارض برای رفع این مشکلات در زنان استفاده از شیاف گیاهی ماریانا است، که علاوه بر تاثیرات آنی و شگفت انگیز آن می توان از تاثیرات دائمی آن نیز بهره برد، البته تاثیرات دائمی آن را در صورتی که شیاف به طور منظم و در زمان های تعیین شده مصرف گردد، می توان مشاهده نمود.
متاسفاته برخی سودجویان اقدام به تولید و فروش شیاف ماریانا تقلبی در بازار می نمایند، که نه تنها هیچ تاثیر مثبتی نخواهد داشت، گاهاً باعث ایجاد عوارض نامطلوب جبران ناپذیری می گردد، به همین علت توصیه می شود از قرص های ماریانا بدون نام و نشان که در بازار به نام شیاف گیاهی ماریانا به فروش می رسد استفاده نگردد.
خریداران بعضاً به علت قیمت پایین تر این شیاف ها نسبت به شیاف های اصلی اقدام به خرید این محصول می نمایند، که  این خریداران نه تنها پول خود را هدر می دهند، بلکه بعد از مصرف نیز به نتایج محصول اصل دست نمی یابند، و حتی ممکن است دچار عوارض جبران ناپذیر مصرف شیاف های تقلبی گردند، که این امر نه تنها باعث کاهش هزینه های خریدارن نمی گردد، بلکه باعث افزایش هزینه های درمان ناشی از عوارض جانبی و طولانی مدت این شیاف های تقلبی می گردد.
بنابراین برای تهیه بهترین شیاف ماریانا باید توجه نمود که روی بسته بندی های شیاف ماریانا حتماً نشان استادارد ایران و لوگوی سازمان غذا و دارو کشور هک شده باشد. همچنین بهتر است از برندهای معتبر این شیاف که در مراکز مورد اعتماد و معتبر به فروش می رسند خرید نمود.

رضا اسلامی نیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید