مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه بهترین کرم شمعدانی روبینا گلد

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های مهم کرم شمعدانی روبینا گلدبهترین روش استفاده از کرم روبینا اصلراه های تشخیص کرم روبینا گلد مرغوبکرم روبینا شمعدانی برای چه کاربرد هایی به کار می رود؟

مراقبت از پوست یکی از دغدغه های اصلی بسیاری از مردم به ویژه خانم ها در دوره معاصر است. بسیاری از بانوان برای نگهداری و مراقبت از پوست خود هزینه های زیاد می کنند و از محصولات مختلف استفاده می نمایند. در این میان، یکی از بهترین و مرغوب ترین محصولات مراقبتی و آرایشی پوست می توان به کرم شمعدانی روبینا گلد اشاره کرد. با وجود استقبال زیاد مردم از این کرم ها، قیمت کرم های روبینا در بازار بسیار متغیر می باشد. ولی با این وجود می توان با مراجعه به این مروز، از فرصت فروش ویژه استفاده کرد. فروش ویژه بهترین کرم شمعدانی روبینا گلد فرصتی است، که مشتریان می توان این کرم ها را به صورت ارزان و با قیمت پایین تر و به صورت کلی و عمده خریداری کرد. 

فروش ویژه بهترین کرم شمعدانی روبینا گلد

ویژگی های مهم کرم شمعدانی روبینا گلد

ویژگی های مهم کرم شمعدانی روبینا گلدکرم شمعدانی روبینا گلد دارای ویژگی ها و خصوصیات خاص و منحصر به فرد است. به دلیل داشتن همین ویزگی ها و خصوصیات است، که امروزه این کرم ها به یکی از مرغوب ترین و بهترین کرم های موجود در بازار تبدیل شده اند. از جمله ویژگی هایی مهم کرم شمعدانی روبینا گلد می توان به این موارد اشاره کرد: 

 • نداشتن پارابن: یکی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی ها کرم شمعدانی روبینا گلد دارد، فری پارابن بودن آن می باشد. در تولید این نوع کرم ها، از هیچ گونه مواد پارابنی استفاده نشده است. به همین دلیل استفاده از آن عوارض جانبی به دنبال نداشته و می تواند مزیت های زیادی به دنبال داشته باشد. 
 • غنی شده با روغن: از دیگر ویژگی هایی مهمی که کرم شمعدانی روبینا گلد دارد، غنی شدن آن با روغن الکیملا می باشد. غنی شدن این کرم با این روغن سبب افزایش کارآیی و عملکرد قوی و موثر آن شده است. 
 • داشتن ویتامین: یکی از مهم ترین و اصلی ترین ویتامین هایی که در ترکیبات این کرم وجود دارد، داشتن ویتامین ث می باشد. وجود این ویتامین در ترکیبات کرم روبینا گلد برای مراقبت پوستی و همچنین ترمیم و جوانسازی پوست بسیار مفید و موثر است. 
 • داشتن اسید هیالورنیک رتینول: در نهایت باید به یکی دیگر از ویژگی های مهم و اساسی این روغن ها، اشاره کردن و آن هم داشتن اسید هیالورنیک رتینول در ترکیبات آن می باشد. وجود این اسید، برای مراقبت از پوست و ترمیم و بازسازی اسکارهای موجود بر روی پوست که در اثر زخم و یا سوختگی به وجود می آید، بیسیار مفید و مناسب است. 

بنابراین می توان گفت که این کرم ها، علاوه بر ویژگی های کلی و عمومی که اکثر کرم های مراقبتی و آرایشی دارند، دارای برخی ویژگی ها خاص و منحصر به فرد می باشند. 

بهترین روش استفاده از کرم روبینا اصل

همان طور که گفتیم، کرم روبینا اصل دارای ویژگی ها و خصوصیات بسیار زیادی می باشد. همین خصوصیات و ویژگی ها است، که استفاده از آن را رایج تر و شایع تر کرده است. امروزه بسیاری از مردم به منظورهای مختلف به خرید و استفاده از آن می پردازند. ولی با این وجود برای استفاده از کرم روبینا باید به برخی نکات توجه کرد. بر این اساس می توان بهترین روش این کرم ها را به دست آورد. بهترین روش استفاده از کرم وربینا اصل به این صورت است. 

 • در درجه اول پوست خود را با آب و صابون به صورت دقیق شستشو دهید. برای شستشو از صابون همراه پکیچ استفاده کنید. در زمان شستن اجازه دهید، که صابون به مدت دو دقیقه بر روی پوست بماند. به این صورت کرم بهتر جذب می شود. 
 • سپس صابون را از روی پوست خود بوشرید و در حالی که پوست هنوز با آب مرطوب است، مقداری از کرم را برای استفاده انتخاب کنید. مقدار کرم بیشتر از یک عدس و کمتر از نخود باشد. این مقدار برای نواحی صورت مناسب است. 
 • مقدار کرم بر داشته شده را به صورت نقطه های کوچک در همه نواحی پوست صورت پخش کنید. سپس به صورت ضربه ای و مالشی همه نقاط کرم خورده را با حوصله و به مدت هشت دقیقه ماساژ دهید. 
 • بعد از این که ماساژ کرم تمام شد، می توان گفت که استفاده از کرم تمام شده است. برای اثر بخشی بیشتر باید کرم به مدت شش ساعت بر روی پوست بماند. در این زمان باید مراقبت بودن که به شیوه های مختلف کرم از روی صورت پاک نشود. 
 • در نهایت بعد از این که شش ساعت تمام شد، می تواند کرم را با صابون بشورید. برای شستن با صابون حتما از صابون داخل پکیج استفاده کنید. 

راه های تشخیص کرم روبینا گلد مرغوب

راه های تشخیص کرم روبینا گلد مرغوببرای خرید بهترین و مرغوب ترین کرم ها راه های زیادی وجود دارد. با استفاده از این راه ها، می توان کرم روبینا گلد مرغوب را خریداری کرد. از جمله راه های تشخص کرم روبینا اصل مرغوب می توان به این موارد اشاره کرد: 

 • توجه به مشخصات و هولوگرام موجود بر روی کرم
 • خرید از بهترین و معتبرترین مرکز فروش
 • توجه به قیمت و مشخصات درج شده بر روی کرم

با توجه به این نکات می توان کرم های روبینا اصل مرغوب را خریداری کرد. چرا که امروزه برخی از کرم های تقلبی و نامرغوب به این اسم در بازار به فروش می رسند، که در زمان خرید باید به آن دقت نمود. 

کرم روبینا شمعدانی برای چه کاربرد هایی به کار می رود؟

به دلیل کیفیت و مرغوبیت بالایی که کرم روبینا شمعدانی دارد، می توان گفت که امروزه این نوع کرم ها برای مصارف مختلف و متنوعی استفاده می شود. بنابراین این کرم ها کاربردهای بسیار زیادی دارد، که از جمله کاربردهای آن می توان به این موارد اشاره کرد:

این کرم ها، چند منظوره می باشند که تاثیرات زیادی بر روی پوست می گذارند. بنابراین یکی از مهم ترین و اصلی ترین کاربردهای کرم روبینا شمعدانی برای مراقبت های پوستی می باشند. با استفاده از این کرم ها می توان عمیق ترین لکه های پوستی و حتی قیمکی ترین نوع این لکه ها را بر طرف کرد. بنابراین برای رفع انواع جوش ها، آکنه ها، استفاده از این کرم مناسب است. این کرم انواع جوش های سر سیاه و سر سفید را از بین می برد. علاوه بر این برای مرطوب کردن پوست نیز می توان از کرم روبینا استفاده نمود. در کنار این از دیکر کاربردهای این کرم برای مراقبت از پوست باید به رفع انواع کک و مک های عمیق پوستی اشاره کرد. همچنین برای رفع انواع اسکارها نیز از این کرم ها استفاده کرد. 

رضا اسلامی نیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید