مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قرص ماریانا 6 عددی دکتر آز با قیمت استثنایی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بسته بندی قرص ماریانا دکتر آزطرز استفاده درست قرص ماریاناویژگی های منحصر به فرد قرص ماریانا طبیعیطول دوره درمان با قرص ماریانا اصل

قرص ماریانا 6 عددی در بسته بندی ها و جعبه های معتبر شرکت تولیدی قرار گرفته شدا است و از کارآیی بسیاری برخوردار است، این محصول برای استفاده خانوم ها تولید شده و باعث می شود تا در درمان مشکلات مقاربتی به آنها کمک کند، قیمت این محصول با توجه به هزینه ی تولید تعیین می شود.

قرص ماریانا 6 عددی دکتر آز با قیمت استثنایی

بسته بندی قرص ماریانا دکتر آز

بسته بندی قرص ماریانا دکتر آز

قرص ماریانا دکتر آز در بسته بندی های خاص این شرکت و لگوی معتبر در داروخانه ها در اختیار مشتریان قرار داده شده است.

یکی از اندامهای بسیار مهم در خانمها واژن است که نگهداری آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است بسیاری از خانم ها از شل شدن ناحیه واژن خود شکایت دارند و به دنبال معالجه آن هستند و یا از اینکه این موضوع را با پزشک خود در میان بگذارند خجالت می کشند، این مسئله می تواند باعث ایجاد ضربات روحی شدیدی در آینده به آنها شود بنابراین با معرفی قرص ماریانا که از خواص خوبی برخوردار است و همچنین شیاف تنگ کننده، در مدت کوتاهی می تواند در بهبودی وضعیت سلامتی خانم ها تاثیر گذار باشد.

طرز استفاده درست قرص ماریانا

زمانی که از واژن صحبت می‌شود تصورات اشتباهی در زمان دیدار می شود بعضی از افراد معتقدند که واژن می تواند خاصیت ارتجاعی خود را بسیار سریع از دست بدهد و سست شود در حالی که این فرضیه درست نیست واژن تشکیل شده از ماهیچه است و می‌تواند به حالت عادی خود برگردد و تغییر شکل آن بازگشت پذیر است

در واقع واژن در طی رابطه جنسی و یا زایمان بعد از مدتی دوباره می تواند به حالت اولیه خود بازگردد، همچنین استفاده از این شیوه های تنگ کننده واژن ماریانا و قرص های تولید شده می‌تواند تنگی واژن را برای همیشه حفظ کند.

شل شدن واژن می تواند عوامل زیادی داشته باشد ممکن است که واژن با افزایش سن و یا فرزندآوری کمی شل شود برای تنگ کردن واژن می توان از شیاف ماریانا استفاده کرد و عضلات را مانند قبل منبسط کرد و دوباره به حالت اولیه بازگرداند.

با مصرف منظم این شیافها دیگر چیزی به عنوان واژن شل وجود نخواهد داشت و با گذشت زمان نیز پس از زایمان دیگر این نگرانی ها برطرف خواهد شد چرا که به راحتی  می تواند به حالت اولیه و طبیعی خود برگردد و کشش خود را دوباره به دست آورد.

زایمان، جراحی مختلف زنان، چاقی، بلند کردن اجسام سنگین وزن و ورزش هایی که فشار زیادی به بدن می آورند، یائسگی، ترومای لگن، کمردرد مزمن، عطسه و سرفه های پی در پی زیاد، همه اینها می تواند باعث شود تا به دیواره های واژن فشار آورده و آنها را از حالت عادی خارج کند اما امروزه با استفاده از این شیافها دیگر نیازی به جراحی  و واژینو پلاستی نخواهد بود.استفاده از این محصول می تواند  جزو موثرترین و بی خطر ترین راه درمان باشد. البته توصیه می گردد که خانم ها حتما قبل از استفاده از این وسایل و قرص‌ها به پزشک مرتبط خود مراجعه نموده و در صورت تایید از این قرص‌ها و شیاف ها  استفاده کنند.

این نکته بسیار طبیعی است که بعد از زایمان واژن از حالت طبیعی خود خارج می شود چراکه کانال واژن و دریچه واژن در هنگام تولد نوزاد دچار کشش بسیار زیادی می‌شود زنانی که زایمان کردند متوجه این نوع تغییرات در بدن خود می شود و احساسی مانند شل شدن یا خشک شدن واژن خود و یا بزرگ شدن آن نسبت به حالت قبل را تجربه می کنند.

گاهی ممکن است که احساس کنند واژن از حالت معمولی خود کمی سست تر شده و یا واژن پس از چند روز از زایمان شروع به عقب رفتن می کند ممکن است که این حالت کاملاً به حالت اصلی خود باز نگردد اما کسانی که از شیاف ماریانا استفاده کردند اذعان داشتند که تسریع بازگشت واژن به شکل اولیه در آنها صورت گرفته است.

ویژگی های منحصر به فرد قرص ماریانا طبیعی

ویژگی های منحصر به فرد قرص ماریانا طبیعی

قرص ماریانا طبیعی دارای ویژگی های منحصر به فردی است که می تواند در درمان و پیش گیری از بیماریهای زنان موثر باشد‌. یکی از مشکلاتی که در بین خانم‌ها رایج است و در روابط جنسی آنها تاثیر بسزایی دارد خشکی واژن است گاهی اوقات بعضی از زنانی که از نظر جنسی نیز فعال نیستند از خشکی واژن  تحریکاتی که ممکن است با رنج همراه باشد رو به رو می شوند.

باور غلطی وجود دارد که این مشکل تنها در دوران یائسگی اتفاق می‌افتد اما برای درمان این موضوع چه زمانی مناسب است؟ گاهی وقتها ممکن است که در افراد جوان نیز این مشکل پیش بیاید که باعث برهم خوردن تعادل زندگی زناشویی می شود.

قرص شیاف ماریانا از جمله گیاهان قابض می‌باشد که به خاطر داشتن ویژگی هایی از جمله در دسترس بودن، قیمت مناسب، تاثیر سریع تنگ کردن واژن امروزه به عنوان یک گیاه مخصوص بانوان شناخته شده است و پزشکان قدیمی مانند بوعلی سینا و ملاصدرا نیز در کتاب‌های خود به تأثیرات این گیاه اشاره کردند. همچنین این شیاف در درمان بیماریهای زنان و کمک به رفع کیست و رفع عفونت واژن و بوی بد آن و همچنین متعادل کردن ترشحات زنانه و بهبود میل جنسی بسیار بسیار موثر است.

طول دوره درمان با قرص ماریانا اصل

قرص ماریانا اصل می تواند مدت زمان درمان را کاهش دهد چرا که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. استفاده از شیاف ماریانا آسان می باشد در واقع هر زمان که خانمی نیاز به انقباض واژن و تنگ شدن آن داشته باشد می‌تواند این شیاف را یک یا دو ساعت قبل از اینکه بخواهد نزدیکی داشته باشد با انگشت به داخل واژن بفرستد.

این شیاف می‌تواند در عرض نیم ساعت عمل کرده و واژن را تنگ کند این محصول تاثیر بی نظیری داشته در هفته اول ۳ بار از این شیاف را می‌توان به صورت هر دو روز یکبار استفاده کرد.  بعد از هفت روز یک تا دو عدد را می توان در هفته استفاده کرد و در مراحل بعدی مصرف هر دو هفته یک بار می‌شود از آن استفاده نمود.

برای اینکه درمان دائمی صورت گیرد باید از این شیاف به مدت سه ماه و هر دو هفته یکبار استفاده شود لازم به ذکر است که این کار را می توان هر سال تکرار کرد البته با توجه به مشورت پزشک می توان دقیق ترین کار را انجام داد.

لازم به ذکر است که استفاده از این شیاف برای هر فردی متفاوت است و خانم هایی هستند که می توانند قبل از نزدیکی از این محصول استفاده کنند اما تمام این موارد توصیه شده در صورت تایید پزشک بهتر عمل خواهد کرد.   

رضا اسلامی نیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید