مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت جدید شیاف ماریانا اصل در بازار چقدر است؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

توصیه هایی جهت استفاده از شیاف ماریانا اصلطول دوره مصرف شیاف تنگ کننده واژنویژگی های برتر شیاف ماریانا گیاهیکاربرد های متنوع شیاف ماریانا اورجینال

قیمت شیاف ماریانا اصل در بازار  متفاوت است که این اختلاف قیمت ناشی از فروشندگان آن است . مشخصات این محصول به شرح زیر است : وزن : ۱۲ عدد کپسول ،  نام محصول : شیاف ماریانا . متاسفانه به خاطر تاثیرات فوق العاده گیاه ماریانا برخی سود جویان شروع به تولید محصولات تقلبی با این نام کرده اند که هیچ تاثیری ندارند . بخاطر همین ذکر می کنیم از پودرهای بی نام و نشان که در بازار به اسم شیاف به فروش می رسد . استفاده نکنید . چون فقط پول و وقت شما را هدر می دهد . برای اینکه محصولی اصلی تهیه کنید باید حتما به نشان استاندارد و لوگوی سازمان غذا و دارو دقت کامل کرد . 

قیمت جدید شیاف ماریانا اصل در بازار چقدر است؟

توصیه هایی جهت استفاده از شیاف ماریانا اصل

توصیه هایی جهت استفاده از شیاف ماریانا اصل بهترین راه برای رفع گشادی واژن استفاده از شیاف ماریانا است . تاثیرهای آن تضمینی است . شیاف تنگ کننده واژن کاملا طبیعی است . فاقد عوارض است . چندین ساله که از آن استفاده می شود . کسانی که از آن استفاده کرده اند کاملا راضی هستند . ابتدا روش استفاده شیاف ماریانا را مختصر توضیح می دهیم : مدت زمان ۳ ساعت قبل از رابطه یک دانه قرص و اگر لازم بود ۲ عدد قرص را باید شیاف کرد و بعد از مدت زمان ۱ الی ۲ ساعت باید آن را خارج کرد . حتما هم نیاز نیست که قرص کاملا در واژن حل یا نرم شده باشد . واژن یک اندام مهم در زنان محسوب می شود . واژن در واقعیت خاصیت ارتجاعی دارد . اما عده ای این باور را دارند که طی مسائلی که در زیر به آن ها اشاره می کنیم برای همیشه سست می شود . این باور درستی نیست . واژن با زایمان و رابطه جنسی دراز می شود . اما زمان زیادی نمی گذرد که دوباره به حالت شکل قبلی خود باز می گردد . گذشته از آن با استفاده از شیاف تنگ کننده واژن ماریانا می توان خصوصیت تنگ شدن واژن را برای همیشه حفظ کرد . از دلایلی که باعث شل شدن واژن می شوند عبارتند از : بلند کردن وسیله های سنگین به صورت پی در پی ، زایمان ، چاق بودن ، کمر دردهای مزمن ، ترومای لگن ، ورزش های سنگین به صورت منظم ، یائسگی ، عطسه و سرفه پی در پی ، یبوست مکرر و غیره . اما خوشبختانه راه های بسیاری برای تنگ کردن دوباره واژن وجود دارد که با استفاده درست از آن ها نیاز به عمل جراحی که در جای خود که هزینه و زمان بیشتری می خواهد نیست . 

طول دوره مصرف شیاف تنگ کننده واژن

روش استفاده از شیاف ماریانا : هر وقت که نیاز به تنگ کردن واژن و انقباض آن داشتید . یک شیاف را باید دو ساعت قبل با انگشت حدود ۳ الی ۵ سانت داخل واژن قرار داد . بعد از گذاشتن این قرص باید نیم ساعت دراز کشیده و به صورت ایستاده قرار نگرفت . بعد از آن می توان به کار های روزمره رسید . شیاف بعد از گذشت نیم ساعت تاثیر خود را می گذارد و باعث تنگ شدن واژن می شود . شیاف ماریانا کمتر از  ۲ ساعت بیشترین تاثیر خود را روی تنگ کردن واژن می گذارد و واژن کاملا تنگ می شود که خانم ها این را در هنگام رابطه کاملا حس می کنند . طول دوره مصرف شیاف تنگ کننده واژن ماریانابه صورت زیر است : هفته اول هر دو روز یک عدد استفاده می شود جمعا می شود ۳ عدد . در هفته دوم ۱ الی ۲ عدد باید استفاده کرد . بعد از آن هر دو هفته یک بار استفاده می شود . برای درمان دائمی با استفاده از شیاف ماریانا باید مدت ۳ ماه هر دو هفته یک عدد استفاده شود و این کار را هر سال تکرار کرد . میزان مصرف این شیاف در افراد مختلف فرق دارد . برای بیشتر لذت بردن از نزدیکی بهتر است یک روز قبل از رابطه زناشویی استفاده شود . 

ویژگی های برتر شیاف ماریانا گیاهی

ویژگی های برتر شیاف ماریانا گیاهی عوارض شیاف گیاهی ماریانا بسیار ناچیز و کم است . بخاطر کاملا طبیعی بودن آن است . از این گیاه در کتاب های سنتی از جمله ابو علی سینا و کتاب سینوهه پزشک نام برده شده است . 

کاربرد های متنوع شیاف ماریانا اورجینال

گیاه ماریانا یکی از گیاه های دارویی است . که از سال های دور مورد استفاده قرار گرفته است . دارای خاصیت های زیادی است . موارد استفاده از شیاف ماریانا : رفع بوی بد و کنترل ترشحات ، افزایش لذت و شهوت ، منقبض کننده واژن ، تنگ کننده واژن ، رفع عفونت و قارچ است . استفاده از شیاف ماریانا بعد از زایمان : این امر طبیعی است که واژن بعد از زایمان تغییر می کند . به خاطر عبور نوزاد از این کانال که با کشش بسیار همراه است . خانم هایی که زایمان کرده اند . بعد از آن متوجه یک سری  تغییرات در واژن خود از جمله : خشکی ، شل شدن و یا بزرگتر شدن می شوند . که این کاملا طبیعی است . درست است که پس از چند روز گذشتن از زایمان واژن کمی به عقب بر می گردد اما کاملا مثل قبل از زایمان نمی شود . که البته این امر جای نگرانی ندارد . زیرا که با استفاده از شیاف ماریانا اورجینال می شود که واژن به حالت اولیه خود و قبل از زایمان برگردد . استفاده از شیاف ماریانا گیاهی و خشکی واژن : یکی از مشکلاتی که بین خانم ها رایج است و رابطه زناشویی را تحت تاثیر قرار می دهد . خشکی واژن است . یک طرز فکر اشتباه وجود دارد که آن این است . خانم ها فکر می کنند که این مشکل در دوران یائسگی رخ می دهد که اینطور نیست حتی خانم های جوان هم ممکن است به این مشکل دچار شوند . خشکی واژن باعث بروز یک سری مشکلات در هنگام نزدیکی از جمله خون ریزی در هنگام رابطه جنسی ، خارش ، لذت نبردن از رابطه جنسی و غیره می شود . شیاف ماریانا اصل یکی از بهترین راه ها برا حل مسائل زیر است : سوزش واژن ، خشکی واژن ، ترشحات واژن ، سوزش با ادرار ، خارش اندام تناسلی ، تکرار ادرار ، تنگ کردن واژن ، خون آمدن بعد از مقاربت ، احساس ناراحتی در مقاربت ، سفت و کوتاه شدن واژن است . یکی دیگر از مزایای شیاف ماریانا تاثیر سریع آن است .

رضا اسلامی نیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید