مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت جدید کرم ضد جوش صورت گیاهی مورد اعتماد در سال 1400

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت کرم ضد جوش صورت:کرم ضد جوش صورت گیاهیدلایل بروز جوش صورت:بهترین کرم ضد جوش چیست؟
قیمت کرم ضئ جوش صورت

جوش صورت یکی از مشکلاتی که افراد با آن روبرو هستند و برای درمان این مشکل از روش های خانگی و پزشکی مختلفی استفاده می‌ کنند یکی از درمان های خانگی استفاده از دارو و کرم ضد جوش صورت می باشد که علاوه بر درمان جوش ها باعث جلوگیری از بروز جوش جدید نیز می ‌شود.

قیمت کرم ضد جوش

قیمت کرم ضد جوش صورت:

قیمت کرم ضد جوش صورت به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع برند و مارک محصول، ترکیبات کرم، وزن کرم و مواردی از این قبیل در تعیین قیمت آن تاثیر گذار است.

جوش‌ ها را می‌ توان یکی از رایج‌ ترین مشکلات پوستی دانست که دلایل مختلفی باعث بروز این مشکلات پوستی می شود. معمولا بیشتر افراد در دوره های مختلف سنی با مشکل بروز جوش و آکنه روبرو می‌ شوند و به دنبال پیدا کردن راهی مناسب برای درمان یا جلوگیری از بروز آن می باشند. استفاده از کرم ضد جوش گیاهی باعث درمان جوش ها و آکنه ها شده و همچنین از بروز این مشکلات جلوگیری می کند.

کرم ضد جوش صورت گیاهی

کرم صورت گیاهی دارای موادی هستند که ضد باکتریال می باشد و از ورود باکتری‌ ها و آلودگی‌‌ ها به پوست جلوگیری می کند.

همچنین چربی بیش از اندازه پوست نیز باعث بروز جوش صورت می شود که استفاده از این محصولات می تواند چربی پوست را تنظیم کند.

بهترین و اثر گذار ترین کرم صورت پماد هایی می باشند که باعث خشک شدن جوش صورت می شوند.

نوع دیگر کرم ضد جوش صورت آنتی بیوتیک ها هستند که به صورت موضعی یا خوراکی مصرف می شوند. و باعث کاهش التهاب پوست و همچنین از بین رفتن باکتری ها خواهند شد.

دلایل بروز جوش صورت:

بروز جوش و آکنه در صورت دلایل متفاوتی دارد. مهم ترین آن چربی پوست آلودگی ها و پوست های مرده می باشد، که باعث مسدود شدن روزنه های پوستی می شود.

در واقع می ‌توان گفت که زمانی صورت جوش می زند که باکتری‌ ها به درون منافذ پوستی نفوذ می‌ کنند و چربی پوست و نمی‌ تواند خارج شود. در این زمان جوش ها بر روی پوست نمایان می شوند.

شما می توانید با استفاده از کرم‌ ضد جوش صورت پوست را در برابر ورود باکتری‌ ها به منافذ آن محافظت کنید.

بهترین کرم ضد جوش چیست؟

برای آنکه بدانید بهترین کرم ضد جوش صورت چیست؟ ابتدا باید ترکیبات آن را بشناسید و بدانید برای درمان جوش چه ترکیباتی مناسب است.

بنزوئیل پراکسید یکی از مهم ترین مواد کرم های ضد جوش می باشد که باعث درمان جوش های صورت شده و همچنین از بروز موارد جدیدتر نیز جلوگیری خواهد کرد.

رزور سینول نیز ترکیبی دیگر از مواد موجود در کرم ضد جوش صورت می باشد که برای از بین بردن سلول ها و پوست های مرده صورت بسیار مناسب است.

اسید سالیسیلیک یکی دیگر از رایج ترین موادی می باشد که برای تهیه کرم ضد جوش صورت مورد استفاده قرار می‌ گیرند. و برای جلوگیری از مسدود شدن و بسته شدن منافذ پوستی کاملا مناسب است.

 

رضا اسلامی نیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.