مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت شیاف ماریانا برای عفونت در بازار متغیر است

آنچه در این مقاله می خوانید...

مزایای شیاف ماریانا برای بانوان
قیمت شیاف ماریانا

شیاف ماریانا از چندین گیاه ضد عفونت و قابض ساخته می‌شود. کارایی این شیاف بسیار بالا می‌باشد. استفاده از این گیاه برای خانم‌ها خیلی مفید می‌باشد و در طب سنتی سفارش شده است.

با توجه به کاربرد این محصول؛ قیمت شیاف ماریانا برای عفونت در بازار مناسب می‌باشد. وزن این محصول گیاهی صد گرم است که در بسته‌های سی و چهل عددی بین شصت تا نود هزار تومان به‌فروش می‌رسد.

هر چند با توجه به شرایط جامعه ممکن است قیمت متغیر باشد. این گیاه قدمت بالایی دارد و از گذشته مورد استفاده افراد قرار می‌گرفته است. در حال حاضر این محصول با ترکیب چند گیاه در آزمایشگاه‌های پیشرفته ساخته می‌شود.

مهمترین خاصیت استفاده از این شیاف تنگ کنندگی واژن می‌باشد. این قرص کمتر از دو ساعت تاثیر خود را بر روی فرد نشان می‌دهد و بدون عوارض جانبی می‌باشد و سریعتر از پودر ماریانا عمل می‌کند.

مزایای شیاف ماریانا برای بانوان

استفاده از این شیاف باعث از بین رفتن عفونت‌های رحم و واژن می‌شود. اگر در این قسمت‌ها بوی بد؛ سوزش و خارش ایجاد شده باشد، آن‌ها را رفع می‌کند و در ترشحات زنانه تعادل ایجاد می‌کند.

افتادگی رحم و کیست تخمدان را درمان می‌کند و باعث رفع سردی و افزایش میل جنسی در زنان می‌شود. این قرص در تنگ کردن واژن بی‌نظر می‌باشد.

معمولا عوامل مختلفی در عفونت واژن نقش دارد از جمله؛ رعایت نکردن بهداشت؛ ایجاد رطوبت در لباس زیر؛ چاقی بالا؛ انتقال عفونت از راه رابطه جنسی می‌باشد.

لازم به ذکر است این عفونت می‌تواند فرد را به عوارضی همچون درد شدید، ناباروری؛ تاخیر در عادت ماهیانه؛ چسبندگی لوله‌های رحم و رحم؛ ضخامت رحم و …. مبتلا کند.

استفاده از شیاف ماریانا بهترین گزینه برای رفع عفونت واژن و مشکلات مربوط به آن می‌باشد. با توجه به کیفیت و کارایی این قرص؛ قیمت شیاف ماریانا برای عفونت مناسب می‌باشد و همه می‌توانند به راحتی آن را تهیه و استفاده کنند.

 

رضا اسلامی نیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.