مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کرم ضد لک و چروک ایرانی فقط برای افراد خاص

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت کرم ضد لک و چروک سازگار با انواع پوستعلل ظهور چروک های پوستی
قیمت کرم ضد لک و چروک

قیمت کرم ضد لک و چروک، در زیر مجموعه محصولات آرایشی و بهداشتی با خاصیت مراقبت از پوست، به برند و ترکیبات موجود در آن، نوع کرم بر اساس سازگاری با نوع پوست و میزان سرعت اثرگذاری آن، متغیر است.

لوسیون، سرم، کرم و سایر محصولات از جمله کرم های ضد آفتاب که خاصیت ضد چروک دارند، بری رفع چین و چرک و لکه های پوستی کاربرد داشته و موجب ترمیم و جوان سازی پوست می شوند.

قیمت کرم ضد لک و چروک با خاصیت جوان سازی و ترمیم پوست که معمولا با احیای کلاژن سازی و تامین مواد مغذی پوست و آبرسانی، تیرگی و چروک و لکه های باقی مانده از ترک خوردگی پوست را از بین می برند، با توجه به برند تولید کننده متفاوت است.

مناسب ترین قیمت کرم ضد لک و چروک که در عین حال کیفیت خوبی دارد، در میان برندهای معتبر ایرانی، شامل کرم هایی است که گیاهی بوده و با طبیعت پوستی ایرانیان، سازگار است؛ از این جمله می توان به کرم ضد لک و ضد چروک سینره اشاره کرد.

 

قیمت کرم ضد لک و چروک سازگار با انواع پوست

اینکه از چه گیاهی برای ساخت کرم استفاده شده باشد، در تعیین قیمت کرم ضد لک و چروک گیاهی موثر است.

برای دسترسی به لیست قیمت کرم ضد لک و ضد چروک ایرانی می توانید به سایت محصولات آرایشی و مراقبت پوستی طبیعی ویولت اویل ( روغن بنفشه ) مراجعه کنید.

کرم روبینا سیلور شمعدانی

 

نیاز به توضیح است که بهای لوسیون ها و سرم های ضد لک و ضد چروک، نسبت به قیمت کرم ضد لک و چروک، بالاتر است و نیاز به تحقیق تخصصی تر دارد اما کرم، با کاربرد عمومی، سازگار با اکثر پوست ها بوده و برخی از این نوع کرم ها، طیف گوناگونی از پوست ها را از جمله پوست های حساس، خشک یا چرب ، تحت تاثیر قرار می دهند.

اگر قرار باشد کرمی زیر دویست پنجاه هزار تومان را برای رفع چروک و لک، خریداری کنید، کرم گیاهی هشت کاره و ده کاره شمعدانی، کرم ضد چروک آذین و لارا و کرم روبینا گلد و روبینا سیلور شمعدانی را پیشنهاد می دهیم، همچنین کرم ضد چروک و لک گلاریس، بتیس، پرولایف و الی ژل و سینره از دیگر برندهای معتبر در این محدوده قیمت به حساب می آیند.

برخی از کرم های ضد آفتاب و کرم پودرها نیز خاصیت از بین برندگی لک و رفع چروک را دارند که از این جمله می توان به کرم ضد آفتاب آردن اشاره نمود.

علل ظهور چروک های پوستی

استفاده مستمر از مواد و محصولات آرایشی، عدم استفاده از کرم ضد آفتاب، آلودگی هوا، سرمازدگی شدید، مواد شیمیایی، استرس، افزایش سن، خواب بی کیفیت و ناکافی، مصرف مواد غذایی مصنوعی، کمبود ویتامین و مواد معدنی، مواد شوینده، فقر سبزیجات و میوه های تازه در رژیم غذایی و … از جمله علل ظهور لک و ایجاد چروک و ترک چین پوستی است.

به ویژه چروک های صورت مانند خطوط لبخند، چروک های اطراف چشم و اطراف لب، چین پیشانی و چروک اخم، علاوه بر علل مذکور، حاصل ویژگی های ژنتیکی و فرم حرکات صورت است که با مراقبت صحیح و مصرف کرم های بهبود بخش، قابل ترمیم خواهند بود.

رضا اسلامی نیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.