مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نحوه استفاده از پماد زگیل تناسلی داخل واژن

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با پماد زگیل تناسلی داخل واژننحوه استفاده از پماد زگیل تناسلی داخل واژن و نکات مربوط به آن
پماد زگیل تناسلی در مردان

برای درمان بیماری زگیل تناسلی پمادهای مختلفی وجود دارند که هر کدام از آنها خاصیت و عوارض جانبی مخصوص به خود را دارند. از طرفی ممکن است هر کدام از پمادها برای یک نفر تجویز شود. استفاده از پماد زگیل تناسلی داخل واژن درمان زگیل تناسلی را برای خانم ها آسان نموده است.

آشنایی با پماد زگیل تناسلی داخل واژن

در این مقاله می خواهیم در مورد پماد زگیل تناسلی مورد استفاده داخل واژن صحبت کنیم. همانطور که میدانید برای درمان بیماری زگیل تناسلی شیوه های بسیاری وجود دارد.

این شیوه ها شامل استفاده از پماد، اسپری و یا کرم زگیل تناسلی باشد. نکته ای که باید بدانید این است که هر کدام از این داروها، برای موارد مخصوص به خود توصیه می شود.

البته بهتر است بگوییم پزشک بنا به مرحله بیماری، شرایط بیمار و یا نوع زگیل ممکن است برای هر فرد یکی از این شیوه ها را توصیه کند.

بهتر است بدانید که پماد و کرم هم نسخه شیمیایی و هم گیاهی دارند. نوعی کرم زگیل تناسلی  نیز در بازار وجود دارد که برای درمان این بیماری در مراحل نسبتا پیشرفته بسیار موثر است.

همانطور که از نامش پیداست، پماد زگیل تناسلی داخل واژن مخصوص خانم ها می باشد. چرا که ممکن است در مراحل نسبتا پیشرفته، زگیل ها به داخل واژن نیز نفوذ کنند و به قسمت هایی از داخل واژن نیز تکثیر شوند.

نحوه استفاده از پماد زگیل تناسلی داخل واژن و نکات مربوط به آن

بیماری زگیل تناسلی در برخی موارد ممکن است پس از گذشت یک مدت (معمولا دو سال) خود به خود از بین بروند.

اما احتمال بازگشت مجدد زگیل ها نیز ممکن است. به هر حال بهتر است با استفاده از این دارو درمان را به تعویق نیندازیم و درمان آن را قبل از رسیدن به مراحل پیشرفته قطعی کنیم.

علی رغم اینکه پماد زگیل تناسلی معمولا به منظور از بین بردن زگیل ها در ناحیه های خارجی واژن به کار می رود، اما پماد زگیل تناسلی داخل واژن نیز وجود دارد تا زگیل های درون واژن را از بین ببرد.

پس اگر پزشک با معاینه تشخیص داد که زگیل ها تا داخل واژن نیز پیشرفت کرده اند، اصلا نگران نباشید. چون احتمالا پزشک استفاده از پماد داخل واژن را برای شما تجویز خواهد کرد.

 

رضا اسلامی نیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.