مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نماینده فروش قرص تنگ کننده قوی واژن ماریانا

آنچه در این مقاله می خوانید...

استفاده از قرص ماریانا برای تنگ شدن واژنمراحل قرار دادن قرص شیاف واژینالمدت زمان استفاده از قرص ماریانا گیاهیاصل بودن قرص ماریانا بانوان را چگونه تشخیص دهیم؟

این روزها داروهای گیاهی، با اثرات درمانی خاص موارد استفاده فراوانی دارند  که یکی از این محصولات فاقد عوارض قرص تنگ کننده ماریانا است که به عنوان شیاف برای مصارف درمانی بانوان که توسط نمایندگی های فروش برای متقاضیان این محصولات عرضه می شود.

نماینده فروش قرص تنگ کننده قوی واژن ماریانا

استفاده از قرص ماریانا برای تنگ شدن واژن

استفاده از قرص ماریانا برای تنگ شدن واژن در زمینه بیماری های بانوان انواع داروهای شیمیایی و گیاهی وجود دارد که اثرات درمانی موقت یا دائمی دارند. یکی مشکلات رایج در بین بانوان متاهل بیماری های محیط واژن است، که قرص ماریانا واژن یکی از بهترین داروهای گیاهی است، که در صورت استفاده درست و طبق برنامه پزشک، اثرات درمانی آن دائمی نیز خواهد بود.

این قرص شیاف واژینال است که مهمترین کاربرد درمانی این قرص گیاهی برای تنگ شدن واژن و شل شدن واژن می باشد. از مهمترین دلایلی باعث ایجاد این معضل می شود عبارتند از:

 • زایمان
 • چاقی
 • جراحی های مختلف زنانه
 • بلند کردن اجسام سنگین به طور دائمی
 • ورزش سنگین منظم
 • ترومای لگن
 • یائسگی
 • کمردردهای مزمن
 • سرفه و عطسه پی در پی
 • یبوست مکرر

این دارو بعد از معرفی به سرعت در بین پزشکان و بیماران مورد استقبال قرار گرفت. علت اصلی این امر را می توان به تاثیرات سریع و شگفت انگیز این دارو نسبت داد، که در مدت زمان کوتاهی پس از مصرف تاثیر گذاری آن شروع می شود.

از آنجایی که بیماری شل شدن واژن اثرات منفی بسیاری در روابط خانوادگی دارد و بر روح روان افراد تاثیر گذار است، استفاده از این دارو با خواص اثر بخشی که دارد تمامی مشکلات را به سادگی برطرف می کند.

مراحل قرار دادن قرص شیاف واژینال

قرص شیاف واژینال مانند هر داروی دیگری شرایط مصرفی دارد. با استفاده درست از این داروی گیاهی و با رعایت زمان بندی مصرف می توانید از خواص درمانی آن، نهایت استفاده را داشته باشید.

مراحل قرار دادن این شیاف همانند استفاده از دیگر شیاف های درمانی می باشد، با این تفاوت که این شیاف در محیط واژن قرار می گیرد و اثرگذاری آن به سرعت شروع می شود.

از این شیاف در موارد مختلف می توان استفاده نمود. برای مثال استفاده از شیاف ماریانا بعد از زایمان که باعث می شود تا واژن در کوتاهترین زمان شکل اولیه خود را به دست آورد.

همچنین استفاده از شیاف ماریانا برای درمان خشکی واژن که یکی از مشکلات رایج در بین بانوان است که روابط جنسی آنها را تحت تاثیر قرار می دهد. سایر اثرات درمانی این شیاف شگفت انگیز عبارتند از:

 • مورد استفاده برای تنگ کردن واژن
 • خشکی واژن را درمان می کند.
 • در درمان سوزش واژن موثر است.
 • برای کنترل ترشحات واژن استفاده می شوند.
 • درمان خارش دستگاه تناسلی
 • درمان سوزش با ادرار
 • درمان تکرر ادرار
 • درمان عفونت های مكرر مجاری ادراری
 • معالجه بی اختیاری ادرار
 • مناسب برای خونریزی بعد از مقاربت
 • راهکار مناسب در برطرف کردن ناراحتی در مقاربت
 • باعث کوتاه شدن و سفت شدن کانال واژن نیز می باشد.

جالب اینجاست که با استفاده از این داروی درمانی به شکل شیاف از تمامی خواص این دارو می توانید به صورت یکجا استفاده کنید. این قرص شیاف واژینال ماریانا برخلاف سایر داروهای شیمیایی که این موارد درمانی مورد استفاده قرار می گیرند، هیچگونه عوارض جانبی به همراه ندارد.

بدون شک بانوان محترم می توانند با خیال راحت از عدم عوارض این محصول طبق دستور و تجویز پزشک از آن استفاده کنید و به طور کامل درمان شوید و روابط خانوادگی گرمترین داشته باشید.

مدت زمان استفاده از قرص ماریانا گیاهی

مدت زمان استفاده از قرص ماریانا گیاهی هر دارویی فارغ از روش مصرف مشخصی که دارند، لازم است تا در یک دوره زمانی مشخص مورد استفاده قرار می گیرند. مصرف شیاف ماریانا کار بسیار ساده است. کافی است در زمان نیاز به تنگ شدن و انقباض واژن این شیاف را ۱ تا ۲ ساعت قبل با انگشت وارد واژن کنید.

تاثیر گذاری در مدت زمان نیم ساعت پس از مصرف خواهد بود و در این مدت زمان دیواره های محیط واژن را سفت می کند، در زمان کمتر از ۲ ساعت نیز حداکثر میزان تنگ شدگی را ایجاد می کند که خود فرد مصرف کننده نیز این تاثیر گذاری را احساس خواهد کرد.

شیوه مصرف برای درمان قطعی به این شکل است که در ۷ روز اول، ۳ عدد شیاف باید استفاده شود. بعد از این مدت زمان، میزان مصرف به ۱ تا ۲ عدد در هفته می باشد و پس از آن هر دو هفته یکبار ۱ عدد شیاف استفاده شود.

در درمان دائمی لازم است در زمان ۳ ماه هر ۲ هفته یکبار باید این شیاف استفاده شود و هر سال اینکار تکرار شود. نکته اینجاست که میزان مصرف این قرص تنگ کننده واژن در افراد مختلف، متفاوت از یکدیگر می باشد. ممکن است برخی افراد به تعداد بیشتری از این شیاف نیاز داشته باشند و برخی کمتر. چنانچه ۱ روز قبل از نزدیکی استفاده شود برای افزایش لذت جنسی نیز موثر خواهد بود.

به کسانی که متقاضی مصرف این دارو هستند توصیه می شود، با مشورت پزشک و یا طبیب متخصص برای این امر استفاده کنند، تا به بهترین شکل ممکن از خواص بی نظیر و بسیار فراوان این دارو استفاده کنید. از آنجایی که روش استفاده از آن بسیار ساده می باشد، مصرف آن برای بانوان زحمتی نخواهد داشت.

اصل بودن قرص ماریانا بانوان را چگونه تشخیص دهیم؟

از آنجایی که طبق تحقیقات سازمان بهداشت جهانی از هر ۱۰ محصول پزشکی، یکی از آنها جعلی یا غیر استاندارد می باشد. به همین جهت برای اینکه در تشخیص اصل بودن قرص ماریانا گیاهی دچار اشتباه نشوید، چند نکته ساده را رعایت کنید:

 1. ابتدا بسته بندی دارو را بررسی کنید.
 2. مهر و موم بسته بندی را بررسی کنید تا مخدوش نباشد.
 3. ویژگی های فیزیکی شیاف و قرص و داروهای پودری را بررسی کنید.
 4. قیمت دارو اگر بیش از حد ارزان باشد، باید به آن شک کنید.
 5. می توانید دارو را به صورت پیامکی یا آنلاین تایید کنید.
 6. آدرس تولید کننده دارو را بررسی کنید.
 7. جزئیات مربوط به دارو را بررسی کنید.

این راهکارها برای تشخیص اصل یا تقلبی بودن تمامی انواع داروها، کاربرد دارد که می توانید برای تشخیص اصل بودن قرص ماریانا بانوان نیز از آنها استفاده کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که در جهان دو نوع داروی تقلبی تعریف شده است:

 1. نوع تقلبی که به دوز دارو، کیفیت، مواد اولیه و روش تهیه دارو بستگی دارد.
 2. دارو های تقلبی غیر استاندارد که کاملا شبیه نمونه های اصل که به دلایل مختلف مانند تمام شدن تاریخ انقضای محصول اثرگذاری لازم بر بدن را ندارند.

عمده داروهای تقلبی اکثرا آنتی بیوتیکها هستند. برای اینکه خیالتان از اصل بودن این داروی گیاهی راحت باشد، برای خرید آن تنها به نمایندگی های مجاز مراجعه کنید.

رضا اسلامی نیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید