مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

چگونه قرص ماریانا را استفاده کنیم؟ (روش اصلی)

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونه قرص ماریانا را استفاده کنیم تا نتیجه بهتری بگیریم؟چگونه قرص ماریانا را استفاده کنیم تا خارش بدن از بین برود؟
قیمت قرص ماریانا

چگونه قرص ماریانا را استفاده کنیم تا نتیجه دائمی بگیریم؟ باید بدانند که برای درمان دامی به مدت 3 ماه باید هر دو هفته یک بار از شیاف ماریانا استفاده شود. این کار اگر به مدت یک سال تکرار شود قطعاً نتیجه بهتری خواهد دارد. دقت کنید که میزان مصرف از قرص ماریانا برای افراد فرق دارد.

 

کسانی که برای اولین بار تجربه خرید قرص ماریانا دارند، حتماً نگران هستند و سوال می کنند که ” چگونه قرص ماریانا را استفاده کنیم؟” در این بخش به زبانی ساده استفاده از این محصول را با هم مرور می کنیم.

چگونه قرص ماریانا را استفاده کنیم تا نتیجه بهتری بگیریم؟

شما برای استفاده از قرص ماریانا باید زمان دقیقی داشته باشید.

این محصول برای انقباض واژن و تنگ کردن آن استفاده می شود و زمانی که نیاز به تنگ کردن واژن خود دارید ( یک الی دو ساعت قبل از رابطه جنسی) یک عدد قرص یا شیاف ماریانا را با انگشت داخل واژن خود بفرستید، این کار بسیار آسان است و بافتی که برای این محصول در نظر گرفته شده است به شکلی است که خود حالت جهشی داشته و وارد بدن می شود و در آنجا باقی می ماند.

اثر بخشی قرص ماریانا پس از نیم ساعت صورت می گیرد و سبب می شود که واژن شما تنگ شود. زمانی که قرص در داخل بدن به بافت داخل بدن برخورد می کند شروع به جذب از سوی جداره های بدن می شود و کمتر از دو ساعت میزان تنگ شدگی زیادی ایجاد می کند به طوری که متوجه اثرات آن می شوید

چگونه قرص ماریانا را استفاده کنیم تا خارش بدن از بین برود؟

کسانی که درگیر خارش و عفونت بدن هستند، نیاز به استفاده از قرص ماریانا در طولانی مدت دارند، بنابراین بسیار مهم است که در استفاده از محصول ثابت قدم باشند.

در این حالت در هفته اول 3 عدد از این قرص را استفاده کنید، مثلاً هر دو روز یک عدد استفاده شود. پس از 7 روز می توانید استفاده از محصول را به یک الی دو عدد در هفته برسانید.

این رویه برای مراحل بعدی هر دو هفته یک بار می بایست تکرار شود، سپس می بینید که میزان عفونت بدن شما بسیار کاهش یافته و واژن جمع تر شده و شکل درستی به خود گرفته است.

کسانی که سوال می کنند: چگونه قرص ماریانا را استفاده کنیم تا نتیجه دائمی بگیریم؟ باید بدانند که برای درمان دامی به مدت 3 ماه باید هر دو هفته یک بار از شیاف ماریانا استفاده شود.

این کار اگر به مدت یک سال تکرار شود قطعاً نتیجه بهتری خواهد دارد. دقت کنید که میزان مصرف از قرص ماریانا برای افراد فرق دارد و ممکن است برخی از افراد با توجه به عفونت بیشتر نیاز به تعداد بیشتری از قرص داشته باشند.

 

رضا اسلامی نیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.