مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کرم دست ساز لارا ، لمس لطیف دنیا!

کرم دست ساز لارا ، محافظ پوست دستان شما، با خاصیت جوان سازی و احیای پوست، زیبایی و شادابی و لطافت را به دستان شما هدیه می کند.

کرم دست لارا ، با ترمیم پوست، به عنوان یک آبرسان قوی و عمیق، صدمات پوستی دستان شما را رفع کرده و مقاومت پوست شما را چند برابر می کند.

کرم دست ساز لارا یک کرم جوان کننده است که به طور تخصصی برای مراقبت و ترمیم پوست دست چرک های پوستی را رفع می کند.

 

کرم دست ساز لارا پوست دستان شما را احیا کی کند!

کرم جوان کننده لارا، ضد لک بوده و با قدرت آبرسانی بالا و عمیق، برای رفع خشکی محافظت و سالم سازی پوست دست شما، به ویژه در این روزهای کرونایی که بیش از هر زمان پوست دستان شما با انواع مواد شوینده و ضد عفونی کننده تماس داشته و بیشتر در معرض آسیب است، به کار می آید.

دستان زیبا، لطیف و نرم، از فاکتورهای زیبایی  به حساب می آید و با توجه به نوع و وضعیت پوست دست، می توان اثرات سالخوردگی و یا بالعکس، نشانه های های طراوت و شادابی سنین جوانی را به خوبی مشاهده کرد.

دستان شما، از اعضای بسیار کاربردی بدنتان به حساب می آیند که اولین تجربه جهان را از طریق لمس توسط دستان، کسب می کنید؛ و از این روی، بیش از هر عضو دیگر در معرض آسیب و مجاورت با اشیا و سطوح مختلف قرار داشته و زین روی، سطح فی القوه برای رشد و اتصال باکتری ها و سایر میکروارگانیسم های بیماری زا و انواع آلودگی های شیمیایی و میکروبی و … محسوب می شود.

از آنجا که پوست سالم با ساختار سلامت، اولین و مهمترین سد دفاعی بدن در برابر ورود آلودگی و میکروارگانیسم ها به داخل بدن است، سلامت پوست دست و ترمیم سریع صدمات موجود در آن، به لحاظ بهداشتی و سلامتی نیز حیاتی است.

 

کرم دست لارا پشتیبان سیستم ایمنی شما است!

کرم دست ساز لارا، با اثرات ترمیمی و محافظتی، به سلامت پوست دست کمک کرده و از این طریق در بهداشت و سلامت فردی و کمک به سیستم ایمنی، موثر است.

با گذر سال و بالا رفتن سن، در اثر از بین رفتن لایه های شاخی و کاهش قدرت ترمیم و احیای سلول های پوستی، به ویژه در پوست دست، اثراتی از خراشیدگی، جای زخم، تیرگی و لک های ناشی از پیری در کنار چروک و خشکی، ظاهر می شود.

گاهی حتی در سنین جوانی، اما به علت انجام کارهای سنگین و سخت و تاثیر عوامل فرسایشی بر پوست دست، دست هایی با ظاهر دستان یک سالمند، پدید می آید که مسلما خوشایند نیست.

پزشکی، خانه داری، آشپزی، آزمایشگاه، پرستاری، نظافت و … نمونه هایی از کارهایی است که موجب آسیب شدید پوست دست شده و سلامت فرد را به خطر می اندازند.

کرم دست لارا، جوانی، لطافت و زیبایی را به پوست دست بازگردانده و زبری دستان شما را رفع می کند.

با کرم دست لارا از صدمات ناشی از سرمازدگی، خلاص شوید.

رضا اسلامی نیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایا ارگانیک شما را به خرید بهترین محصولات روغن های گیاهی و عطرهای طبیعی و محصولات غذایی ارگانیک و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.