مشاوره و سفارش

آدامس طبیعی :

آدامس‌ها انواع و اقسام مختلفی دارند که هر کس با توجه به ذائقه و سلیقه خود آدامس موردنظرش را می‌خرد. این روزا این‌قدر تنوع در طعم و مزه‌های آدامس بسیار است که گاهی گیج می‌شویم کدام آدامس را خریداری کنیم. آدامس‌های هندوانه‌ای، موزی، توت‌فرنگی، نعنایی، اکالیپتوس و ….برخی آدامس‌ها سالم‌تر و فاقد آسپارتام هستند. آدامس‌های سقز و کندر نیز از این دسته آدامس‌ها هستند.

کرم گیاهی:

توضیحات را از قسمت متن و در جای همین نوشته وارد کنید.کرم های زیبایی ، محصولاتی نرم و صاف هستند که برای حفاظت از پوست استفاده می شوند. آن ها اساسا به سفتی بافت و بهبود ظاهر پوست کمک می کنند. در انواع مختلف و قیمت ها وجود دارد. با این حال، در این بخش از سلامت پوست و مو در نمناک می توانید فهرستی از دستور العمل ها برای کرم های خانگی خانگی پیدا کنید.

عطر طبیعی :

عطر ماده‌‌ای خوشبو است که برای خوشبوسازی بدن یا محیط و یا محصول استفاده می‌شود. عطر از مواد صنعتی و یا طبیعی، ترکیب و ساخته می‌شود. مواد اولیه معطر سازنده‌ی عطر از طریق استخراج از منابع گیاهی، حیوانی یا از روش‌های تولید مصنوعی مواد شیمیایی تهیه می‌گردند.

لیست کامل قیمت محصولات

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

اهداف گروه بازرگانی رایا ارگانیک

– تولید روغن های گیاهی و داروهائی که ۱۰۰% منشاء گیاهی دارند. بمنظور بی نیاز کردن کشور از واردات داروهای مشابه گیاهی، صادرات محصولات گیاهی به سایر کشور ها و کم کردن اثرات جانبی داروهای شیمیایی روی بیماران، توسط این گروه.
– تولید و عرضه انواع عطر های طبیعی و درمانی.
– تولید و عرضه انواع محصولات آرایشی از قبیل کرمهای محافظ پوست بدن و شامپوهای سر و بدن از منشاء گیاهان دارویی.
– عرضه انواع محصولات غذایی طبیعی و ارگانیک سلامت محور.

مدیر مجموعه رایا ارگانیک

رضا اسلامی نیا